Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék a tuning trabiba...

Szeretnék a tuning trabiba egy kp zárat. Kérdés hogy hol tudok bele valót,5000, - alatt vásárolni. És hohy rakjam be?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy kicserélem a kilincseket is g aztráéra. És ez a technika érdekelne.

2013. febr. 7. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy kissé garasoskodó?

Csak, hogy megnyugodj, nulla forintba fog kerülni a központizárad!

Ugyanis a trabantnál gyárilag csak a kilincs gombja záródik le kulccsal, így ebbe nem igazán lehet központi zárat szerelni, csak akkor ha a zárakat is kicseréled...


5000-ért pedig komplett két motoros központizár szettet lehet kapni vezérlővel együtt.

2013. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eddig köszönöm de igazából f astra kilincsem már van és ezt fogom rárakni. Odáig még nincs gond mert ezt meg tudom oldani csak a bal oldalon lessz nehéz valóban a kulcs miatt.

Viszont ha az astráé lessz rajta akkor könnyeb lessz. Mert tudom h meg lehet csinálni mert láttam már ijet.

2013. febr. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!