Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem a kocsimba OSRAM...

Vettem a kocsimba OSRAM silverstar h4-es izzót. Ez elvileg nővelt fényerejű +50%-os. De gyakorlatilag semmivel nem jobb mint a sima h4-es. Hogy is lenne jobb hiszen mindkettö 55 watt-os. Átverés vagy kamú ez a növelt fényerejű izzó?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Te még hiszel a reklámoknak?
2013. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tessék egy teszt:

[link]

Én sima mezei H4-est szoktam venni, nekem tökéletesen megfelel. Persze lehet mindenféle atomvillanást belevarázsolni a gépjárműbe, de valahogy én mindig gondolok a szembejövő autóstársakra is. Engem személy szerint zavar, ha a szembejövő elvakít.

2013. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha semmivel nem jobb mint egy sima h4-es akkor mi az értelme?
2013. febr. 12. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

+50% ok, de mihez képest?

Ha ezt megkérdezed a gyártótól, akkor kapsz egy bonyolult képletekkel teletűzdelt műszaki hablatyot.

Egyébként ezek az emelt fényerejű izzók tényleg nagyobb fényáramot bocsátanak ki, mint a sima halogének, ez mérhető is, az más kérdés, hogy szemmel érzékelhető-e.


Átverésnek nem átverés, csak nem látsz tőle nagyságrendekkel jobban, viszont az élettartamuk általában fele-negyede a hagyományos izzóknak, az áruk pedig magasabb. Neked kell eldönteni, hogy az a nüansznyi különbség neked megér-e ennyit.

2014. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!