Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Hondát akarok venni ma...

Egy Hondát akarok venni ma voltam megnézni és ezeket tudtam meg, szerintetek?

Figyelt kérdés
A motorban óra szerint 26788km van olaszországból lett behozva és magyar és a tulaja papírozta le magyarra, meg van mindene törzskönyv forgalmi stb.. A motort amikor megvette a tulaj megfúratta mert volt egy kis válla a hengernek és a dugó kicsit kotyogott a hengerben.. Wössner dugó, gyűrű csapszeg van benne nem hallottam semmi nem oda illő zörejt amikor járattuk berúgásra is indult de már cserélte a szelephimbákat is és a hátsó, első fogaskereket ill. láncot. Én azzal nem vagyok tisztában ha 26 ezer van benne akkor miért kellett fúratni ? a motor egy NX 65O Dominator
2013. febr. 10. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A választ magad írtad le:

"mert volt egy kis válla a hengernek és a dugó kicsit kotyogott a hengerben"


Viszont lehet, hogy nem 26000 van a motorban.

2013. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves is, 20? Az első szériás akár 88-as is lehet...


A válasz meg egyértelmű, 2 éves korában volt benne 27,000 km. Most kb. 100,000 lehet benne, azért volt válla a hengernek.

2013. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Mz-ém van bnne 30 ezer és még fúrni sem kellett.Minden gyári rajta,

Szerintem ez elég csúnya hogy olaszból behoz kevés kilóméteres mocit és már fúrni kell meg szelephimba meg stb.

Nos nézd meg a mocin az ülést a lábtartókat a tankot,a szinét a gázkart,ha ezeken látsz kopásnyokotak akkor csúnyán állítottak az órán.

26ezer km az nekem kb 5 szezon motorozás,és ha garázsban volt tartva akkor nagyon vadi új kinézetűnek kéne lennie a kaszninak is.

2013. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az maga a motoron nem látszik külsőleg semmi .. Az ülésen a Honda felirat kicsit kopott .. a vázon a festék mindenhol szépen meg van .. Nekem is van Mz abban 3o ezer van de már 3x fúrták mire hozzám került :D És most is van egy pici válla. de nem én kezem alatt lett .. amugy a honda 89 évjárat.
2013. febr. 10. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
És te az évi 800 km-t elhiszed? Jó reggelt királylány :)
2013. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!