Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elso autonak melyiket az...

Elso autonak melyiket az alabbiak kozul? Swift es F astra kizarva.

Figyelt kérdés

Elso autonak, evi 15-20ezer km, napi hasznalatra, kimeletes uzemeltetesre.

2-3 evig nem akarnek nagyobb osszeget rakolteni. Egyelore ilyen ar kategoriaban kell megoldanom.

Otleteket lasd lent.


2013. febr. 11. 16:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2013. febr. 11. 16:46
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezeket nem ajánlom.

Fiat: pörgős motor miatt szervizigényes

Rover: egy friss brit tanulmány szerint a leggyakrabban elromló motort gyártják

Daewoo: ekkor még a koreaiak nem tudtak rendes autót tervezni

Peugeot: az elektronika gyakran elromlik

Ha Swift és Astra kizárva, akkor nézegess Nissan Almera-t.

Egyébként ennyi pénzért nem nagyon kapsz olyan autót amire utána nem kell költeni szervíz miatt. Ha kapsz is, az valószínűleg német vagy japán autó lesz.

2013. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 T5- ***** válasza:
95%
Inkább vegyél egy jó F Astrát, ne ilyen szarokban gondolkodj. Rover, Daewoo meg ilyenek, főleg ha még évente ennyit mégy vele... Költeni nem akarsz, de igazi szopórollereket nézegetsz. Nem áll össze a kép. Vegyél egy F Astrát 1,6 8 szeleppel, a világból kimegy és csak a kötelezőket kell meg tankolni. De vehetsz ilyeneket is, csak akkor legyen még egyszer a vételár a zsebedben.
2013. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy veszel tucatautót, vagy ha nem, akkor valószínűleg több lesz a fenntartása. Mindenesetre vásárlás után nem árt majd pár dolgot kicserélni, bármi is lesz a kiválasztott.
2013. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul fogalmaztam meg a kerdest. Szinte biztos vagyok benne hogy az itt felsorolt autok kozul mindegyikre kellene kolteni, de ezzel kalkulaltam is.. Hanem az 50 meg 100ezres koltsegeket szeretnem elkerulni 3havonta... Nem is remeltem hogy talalok olyan autot amire nem kell kolteni.. ilyen arkategoriaban.. Az eddigi valaszokat koszonom
2013. febr. 11. 17:26
 6/12 T5- ***** válasza:

Azért mert a Rover a Honda minőségellenőrzési licenc alapján dolgozik, azért még nem hasonlítsuk már a Hondához. A rover akkor is csak egy hatalmas értékvesztésű, dzsentriautó. Nézz már egy évjárat felszereltség alapján egy Rovert meg egy VW-t mondjuk. Melyik ér többet? Na ugye. Szép, igényesnek tűnik, mint egy angol dolgozószoba, csak a műszaki tartalom az nulla mögötte. Ja, hogy hülyeség mert akkor a BMW is szar? Nem a BMW azért vásárolta be magát, mert kíváncsi volt a Honda licencre, neki ennyi szakmai titok megért annyit, hogy egy "ekkora" vállalathoz bevásárolja magát. Mert ő megtehette.

Sajnálom, ha a lelkedbe gázoltam, gondolom rovered van, ezért borultál ki. Barátkozz meg a valósággal. Ja és én meg nem "idehányom a hülyeségem", hidd el, hogy több autót láttam már közelről mint te. Erről ennyit.

2013. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

Akkor ismételten ideírom, hogy a beböfögés helyett tájékozódj. A linkelt Rover az egyik legmegbízhatóbb. Mivel a kasztnin kívül, szinte minden Honda. Ellenben volt BMW motorral is, azokkal csak a gond volt.

Belém nem gyalogoltál, csak ne írkálj feleslegesen hülyeségeket. Nekem volt ilyen kocsim jó pár éve. Az egyik legmegbízhatóbb volt az összes közül. Az 1.4 103 lovas motorral meg kisebb fogyasztás mellett földbe döngölöm neked az 1.6-os F astrádat.

2013. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Újonnan a Rover áráért 2 F Astrát adtak volna.

Amúgy tudod értelmezni a feltett kérdést?

Akkor minek ajánlgatod a szaros F astrát??

2013. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 T5- ***** válasza:

Amúgy meg tényleg, a Rovernek az általad említett 14K4F motorja 103 ló és 127 Nm 5000-es fordulaton, az Opel X16XEL motorja meg (ha már 16 szeleppel dobálózol) 100 ló, viszont már 3500 1/min-en leadja a 148 Nm-ert. Valóban, egy nyomatékosabb motort csak úgy körbehugyozol, de, hogy maradjunk a témánál még a sima 8 szelepes hengerenkénti injektoros motorja is 135 Nm-t tud. A legegyszerűbb központi injektoros 1,6-os ad le 125 newtont ez kb annyi mint a Rover "kihegyezett" 1,6 DOHC motorja, csak mert annyira földbe akartad döngölni, ilyen paraméterekkel mondjuk...



Ja, újonnan....

2013. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hondát veszel,és kész.
2013. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!