Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba lehet törhetetlen...

Autóba lehet törhetetlen üveget tenni?

Figyelt kérdés
Vagy biztonsági okokból nem?

#autó #szélvédő #biztonság #törhetetlen üveg
2013. febr. 11. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tartasz törhetetlennek, de golyóállót szoktak tenni némelyikbe és az eléggé törhetetlen :)
2013. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mga olyan uveg nincs hogy törhetetlen max legfejebb golyó álló üveg amiból van olyan is hogy kiber akár egy géppisztoly sorozat tűzét is míg el tudsz menekűlni a támadók elől .

De tőrhetetlen és szét lőhetetlen üveg mint pl annak idején

a KnighKrider ben olyan nem létezik

2013. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Javaslom a 3M-es törésvédő fóliát.

Keress rá jutubon.

2013. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert a minap feltörték a kocsinkat, és elgondolkoztam azon (láttam egy videót - a hírekben is bent volt- , hogy egy csávó be akart törni egy boltba, de sehogysem tudta betörni az üveget, és innen jött az ötlet, hogy lehet-e ilyet.
2013. febr. 11. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is törték már fel,szerencsére nem az üveget nyomta be..

Azóta fél pár kesztyűt sem hagyok a kocsiban.

2013. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mi se hagytunk semmit, csak azt amit a szélvédőre kell tenni hogy ne süssön be a nap, meg vontakötél és ilyenek csak azok egy háló alatt voiltak a csomagtartóban, és ahogy betőrték az üveget kalaptartó fel és megnézték mi van ott :/ de nem tudták leszedni a hállót.

Csak kerüljenek a kezem közé, biztos nagy bajuk lessz, én nem félek a tolvajoktól ők féljenek tőllem !! :DD

2013. febr. 11. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor meg felfeszíti az ajtót és nem kínlódig az üveggel de jópénzért biztos raknak bele neked golyó álló üveget kézzel azt nem egyszerú betőrni még egy feszítő vassal is csak bepókhálósodik ha jó erősen meg tudja ütni
2013. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A törhetetlen üvegnek, vagy törésvédő fóliának az a hihetetlen nagy előnye, hogy baleset esetén még tovább küzdenek a tűzoltók az ember kiszabadításával.
2013. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen utolsónak igazavan!!

A gyökerénél kell megszűntetni a problémát!

A tolvajoknak kéne véget vetni :/

2013. febr. 12. 15:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is eggyet értek az utólsó válaszolóval ez egy helyes válasz:))
2013. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!