Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne a termosztátc...

Mennyibe kerülne a termosztátcsere szervizzel együtt ebbe az autóba? :

Figyelt kérdés

1999 Mercedes CLK 200 Automata


Olyat szeretnék ami ilyen baromi hidegben is jól zár, 0-minusz 1 fokokban szépen felmegy 85-90-re a hőfok mutató, viszont ilyen minusz 10 foknál is durvább hőmérsékleten max 60 fokig. Főúton, 90-nel közlekedve 60 alá is lemegy és emiatt nem jön olyan jó meleg az utastérbe, mint mikor 85-90-re felmegy. Hallottam olyanról, hogy északi, déli népeknek gyártott, ez azt jelenti, hogy később nyit. Itt kaptam ezt a választ, ezen az oldalon. Mennyi az ára egy ilyen később nyitó termosztátnak és mi a márkája, hogy keressem?



2013. jan. 28. 01:59
 1/8 szántóvető ***** válasza:
Egy normál termosztát megoldja a gondot.Ami a tiédbe van az elromlott,túl korán kinyit.
2013. jan. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, akkor rendben van,de árat tudnál mondani, hogy mennyit készítsek be erre?
2013. jan. 28. 08:04
 3/8 szántóvető ***** válasza:

hát azt sajnos nem tudok.rengeteg gyártmány van és ott a munkadíj ugye :)

[link]

2013. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
olyat tegyél bele amire rá van irva 92 c de már az is jó ami 87 fokon nyit
2013. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Árban ugyanannyi lehet mint a sima, csak a rugója más. Egyedi rendelésre olyat tesznek bele neked, de jó drága lesz, mert möszidisz.
2013. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tiédben egyszerűen elromlott a termo..nem kell variálni, gyári újat tetess bele... Egy jobb szerelő előtte teszteli, pontosan hány fokon nyit.
2013. jan. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az ár tényleg típusfüggő. Nekem E30-ba most cserélték a termosztátot zusammen 5000 Ft-ért...
2013. febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!! mihamarabb elintézem!
2013. febr. 1. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!