Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » G Astranal a visszapillanto...

G Astranal a visszapillanto tukrot hogyan kaphatom szet maradando karosodas nelkul? Maga a tukor ahogyan fel van ragasztva a palletre, valik le. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy siman levennem a boritot, s kivennem a belso szerkezetet , s Loctite pillanat ragasztoval visszaragasztom. Mit szoltok hozza? Amator otlet? A tukor futheto, s nembannam, ha maradna ez a kellemes tulajdonsaga. Esetleg egy linket -ha lehetne-, hogy hogyan szedjem szet. Minden segitseget elfogadok! Koszonom!

2013. febr. 12. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Elektromos, vagy kézi állítású?
2013. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elektromos
2013. febr. 12. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Be kell nyúlni egy vékony hosszú csavarhúzóval a tükörlap mögé, 4 vagy 8 db apró műanyag fül tartja, azokat kell a csavarhúzóval feszítve kiugrasztani. Itt egy kép, ez ugyan nem astra, de az is ugyan ilyen.

[link]

2013. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Ki is szedtem, vettem egy ujat, mert a masik elegge gyatra volt. Most epp az a gondom, hogy sehogysem akar bepattanni a helyere. Ez ugy mukodik, hogy kozepul van egy nagyobb gomb, ami adja a stabilitast... S oldalt meg fenn van egy-egy kissebb gombcsuklo, amit a motot mozgat, s igy allitja a tukrot. A gond az, hogy a kozepso nagy gombcsukloba bepattan, de a ket odalsoba nem. Egyszeruen betolja a kis gombcsuklokat a tokoron levo kapcsoloda, nem pattan helyre. Hideg a muanyag vajon? A kis gombcsuklokat barhogyan fogom csavarhuzoval, siman betolja a tukron levo kapcsolodo resz a motoros gombfejet, olyan mertekben, hogy lehetetlen neki az osszekapcsoladas. MIT TEHETEK?
2013. febr. 13. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert elmondásod alapján olyan mintha kézi állítású lenne. Na mintegy, le kell venni a külső burkolatot és onnan egy csavarhúzó segítségével visszapattintani a gömböket. A burkolatnál vigyázni, mert könnyen letörnek a fülek! Ezen a képen nagyjából látni, hol helyezkednek el:

[link]

2013. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phillip Lahm válasza:
Én ugyanígy szenvedek most. Állandóan visszatolja az állítás kis babafejeit,amikor ráakarom pattintani. Már leszedtem a tükörburkolatot is,de még onnan sem lehet rendesen hozzáférni,hogy ellent tartsak csavarhúzóval. Hogy a bánatban lehet ezt visszapattintani???
2018. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kovszi94 válasza:
Az enyémnél is az volt a probléma, hogy kiakadt a gömbcsukló a tükörlapból, nem mozditotta el egyik irányba sem. Én úgy oldottam meg a dolgot, hogy a kezemmel nyomtam rá a gömbcsuklóra a tükörlapot, közben abba az irányba nyomtam a gombot, amelyikkel a gömb a tükör felé jár, így visszaforgott a helyére, nálam azóta nincs baj vele
2019. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!