Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért párásodik állandóan az...

Miért párásodik állandóan az ablak?

Figyelt kérdés
'92-es 1,4-es, benzines F Astra. Ha egytől több személy ül az autóban, hiába járatom a fűtést/hűtést, az összes ablak (!) hót pára, de főleg az oldalsók! Egyes fokozaton szinte semmit nem fúj, kettesen is csak nyöszög, hármason meg éppenhogy valamit. Eldugult volna a szellőztető?

2013. febr. 14. 06:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, főleg a pollenszűrő eldugulása szokott ilyet okozni. nekem is 1 perc alatt körbepárásodott annyira, hogy képtelenség volt vezetni. nézd meg azt! (ha van ilyen abban)
2013. febr. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

A lóf*szt pollenszűrő.

Belső keringetésre van állítva,tedd át külsőre,nyoma sem lesz többet a párának.

2013. febr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Belső keringetésre van állítva,tedd át külsőre,nyoma sem lesz többet a párának."

attól még fújnia kéne.

szűrőket kell megnézni, de lehet eldugult valami a szellőzőben.

2013. febr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Pollenszűrő +1, valószínűleg még a gyári van benne.
2013. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, megnézem a pollenszűrőt! Köszi!
2013. febr. 14. 10:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Na ez nálam is probléma. Akkor én is megnézem.. szerintem még mindig a gyári van benne :))
2013. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Érdekes, nálunk is épp ilyen gond van, csak nem ilyen kocsiról van szó! És nem tudom megnézni a szűrőket... :$
2013. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja cseréltem pollenszűrőt és nálam is ugyanez a helyzet(astra f 2001), de ha csak én ülök az autóban akkor pára egy körömnyi sincs.
2013. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem mindig rengeteg van. akár ül benne valaki, akár nem, és semmit se ér, ha maxon nyomatom a levegőt. egy katasztrófa, valami nagyon elcsesződött nálam is, és nem jönnek rá, mi lehet az
2013. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Feco76 válasza:
szerintem nézz szét az autódban mert valahol lyukas a taposó lemez,és vizes a szőnyeg alulról,azért párásodik,
2013. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!