Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vizsgáztam forgalomban,...

Most vizsgáztam forgalomban, sajnos sikertelenül. Az alábbi hibát követtem el. Szerintetek ez akkora hiba, hogy bukást ér? Más hibám nem volt.

Figyelt kérdés
Kétirányú mellékútról, ahol felező vonal nincs felfestve kanyarodtam balra. Elsőbbséget megadva, szabályosan indexelve, lassítva. A hibám az volt, hogy kissé átmentem baloldalra, nem teljesen, de nehéz megállapítani mi még a megengedett.

2013. febr. 14. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a vizsgabiztos úgy ítéli meg hogy átmentés a szemközti sávba, akkor ez buktató ok.
2013. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Törték már össze így a kocsimat, hogy a szembejövő kissé átjött az év sávomba, tehát, ha erre gondolok, akkor tényleg elég gáz, de az az ember nem figyelt és nem látta, hogy ott vagyok, de ha figyelsz és különben sem jön senki a másik sávban, akkor szerintem nem ér megbukást. Sajna tényleg sokan csinálják azt, hogy nem tudnak sávból sávba kanyarodni, néha ijesztő tud lenni.
2013. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem jött semmi semerről. Vitatkozni lehetne mennyire mentem át, mivel felfestés nem volt, meghatározni sem igazán lehet. Ráadásul az utam végén jártam már.
2013. febr. 14. 12:58
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Te voltál a hibaszázalék! Ezt teszik örömükre!
2013. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Miért kell leszólni a vizsgabiztosokat? Objektív a vizsgáztatás. Átment a szemközti sávba, ezen nincs mit szépíteni, magyarázni.
2013. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt a vizsgabiztos szava számít hogy átmentél-e vagy sem. Ő van megbízva azzal a feladattal hogy ezt eldöntse. Majd ha kamerák lesznek az oktatókocsikban, akkor lehet fellebbezni.
2013. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem fellebbezek és nem vitatkozok, csak annyira banális a hibám...szerintem.
2013. febr. 14. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, mindkét fél részéről jogos a dolog...

Viszont talán a vizsgabiztosnak volt igaza, hiszen átmentél a másik sávba és ez a lényeg. Mindegy, hogy mennyire, volt-e festve, vagy sem! Ha pedig tényleg totálisan le volt kopva, de meghúzott, mert átmentél, akkor az valószínűleg nem kis mértékben történt!


Természetesen az is lehet, hogy neked van igazad, de akkor is hibát vétettél, amikor lecsapták a magas labdát! Ez a világ így megy.. A legkisebb hibáért is te fizetsz...

2013. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért jogos, mert marha veszélyes, ha balra kanyarodásnál átlógsz a szembe sávba!


Mert jön a keresztutcából valaki, aki jobbra kis ívbe kanyarodna arra az útra amiről te jöttél és mivel nem számít rá, hogy "te egy picit átlógsz" jól frontálisan telibever, ami nem csak veszélyes de marha bosszantó is.


De ezt most megtanultad és legközelebb nem lógsz majd át.

2013. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanulóórán volt olyan, amikor az oktatóval nem vizsgautat jártunk, hogy most menjünk úgy, mint rendesen. Mentünk. De vizsgán úgy kell menni, ahogyan elő van írva.

Én buktam jobbkezes miatt. Nem lassítottam, nem néztem be az utcába. Nem tettem, mert üres telkek voltak jobbról, s teljesen tisztán beláttam egy jó 50-60 méteres darabon. Se bokor, se fa vagy oszlop. De vizsgán mutatni kell, hogy mennyire tudod a dolgod. Nem elég tudni.

2013. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!