Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jövő hét vasárnap el szeretnén...

Jövő hét vasárnap el szeretnénk menni moziba, de sajnos a cinema city Győr-re rákattintva nem mutassa ki a vasárnapi műsort. Szerintetek még nincs fent? Vagy nálam van a hiba?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Csütörtöktől-szerdáig van egy mozihét, addig lehet megtalálni a műsort.
2012. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen,hogy segítettél!
2012. dec. 9. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Változó! Kattints rá arra a film címre amelyiket megakarod nézni. Aznapi és az utána lévő 3-4-napi vetítési időpontokat írják ki.

De találtam olyan filmet ahol a következő 10 vetítési időpont is fent van.

2012. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Én úgy szoktam csinálni, hogy ha egy bizonyos napon akarok menni moziba egy filmre akkor minden nap felnézek az oldalra és megnézem, hogy azt az adott vetítési napot mikor írják ki.

Te jövőhét vasárnap akarsz menni, akkor mondjuk kezd el nézni olyan szerdától, csütörtöktől az időpontot, olyankorra már ki szokták írni, hogy mikor vetítik azt a filmet.

2012. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm, aki írt....sokat segítettetek :)
2012. dec. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!