Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes lenne megvenni?

Érdemes lenne megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

Leginkább az tetszik, hogy van még 2 év műszakija, vagyis friss műszakis, meg a vW motorok megbízhatóak szoktak lenni.

És maga az autó is tetszik.


2013. febr. 14. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég a leírását elolvasni, és már lehet tudni, hogy milyen emberé volt...
2013. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dik'má tesó, mindent beszámítok: aranyat, ócskavasat, lovat, kecskét! :D


Ez egy műveletlen tuskóé volt, csak nézd meg azokat a gyönyörű tükröket, fehér ember ilyeneket nem szerel fel!


A műszaki meg csak egy dolog, majd' minden hirdetett autónak van 1,5-2 év műszakija, és 80% nagyszerviz után van!

Ja, persze...

2013. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

M3 tükör, króm trepnilemez gumiszőnyeg, ékszert beszámolok tesókám... felejtős!

Inkább nézz valami ilyesmit ennyi pénzért:

[link]

2013. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Inkább a Volánbusz, mint ez a Daewoo. Az meg hogy tesó a gazdája, nem jelent semmit. Ha a papírjai rendben vannak, meg jó állapotban van, akkor miért ne? Vinnék magammal 2 autószerelő barátomat, meg a fateromat, aki 15 éve sofőr és javítja is a kamiont, amit vezet.

Szerintem négyen észrevennénk a hibáját.

De alapból a Seat Toledoról mi a véleményetek?

Megtetszett ez a tipus, vagy a másik ami megtetszett, az a Renault 19 R.

2013. febr. 14. 21:02
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezek közül érdemes lenne valamelyikkel foglalkozni?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 14. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Elárulom neked, hogy az a Daewoo ezerszer többet ér mint az a koszvadt cigány Toledo, de ha neked ennyire tetszik akkor csak rajta vedd meg, nem magával a Toledoval van baj, hanem az adott darabbal mairől kérdeztél. A véleményünket kérted de látom te már eldöntötted a kérdést, vedd csak meg!
2013. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem tudom, hogy miből szűrted le, ha azt akarnám megvenni, akkor nem linkeltem volna be a többi kocsit és csak leírtam hogy 2 autószerelőt fogok vinni magammal, úgyhogy nem fognak tudni sz*rt rámsózni.

Vagy ha azt sérelmezed, hogy nekem nem tetszik az általad linkelt autó, azzal nem tudok mit kezdeni. Egyszerűen szerintem csúnya és kész, de más ötleek elől sem zárkózok el. Lehet, hogy neked tetszik, de ezért ne akard rámeröltetni.

Olvasd el még1x a hozzászólásaimat és írd meg, hogy konkrétan melyik részből szűrted le, hogy megvan a döntés, mert én is kíváncsi lennék rá.

2013. febr. 15. 19:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ma a Fiat Tempra és a Daewoo Nexia kocsikat néztem, ezekkel bővülne a fenti lista. Melyiket érdemesebb venni és miért?
2013. febr. 15. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!