Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek első autónak...

Szerintetek első autónak érdemes megvenni egy suzuki swift-et?

Figyelt kérdés

Most fogom megvenni első autómat, és az olcsó fenntartás miatt egy ilyen suzukira gondoltam szürke színben. Mi a véleményetek megéri ilyet venni? Vagy inkább valami jobbat próbáljak meg beszerezni?

22/F

[link]



2013. febr. 5. 22:28
 1/9 szántóvető ***** válasza:
jó autónak mondják őket.kompressziót érdemes lenne mérni hogy ne széthajtott motorú autót vegyél.amúgy is bizonytalan eredetű a külföldi rendszám alapján.és kéne rétegvastagság mérés mert lehet hogy törött volt.
2013. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azért linkeltem, hogy ezt venném, hanem egy pont ilyet, de magyar rendszámosat.
2013. febr. 5. 22:55
 3/9 zsolti1992 válasza:
100%
Magyarországon is vannak olcsó és jóállapotúak. A Suzukik igénytelen autók olyan tekintetben,hogy kevés ráfordítással is sokat bírnak.Keveset esznek (kb olyan 4-5l/100 km) és viszonlyag mennek is. Használtautó vásárlása esetén sokmindent át kellene nézni és ezt egy autószerelő műhelyben meg is tudják tenni vagy ha a vevő szeme jó vagy valanelyik ismerőse ért jobban hozzá akkor akár a vevő és a kiválasztott ismerőse is átnézheti de én inkább javaslom az autószerelő műhely felkeresését.
2013. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Igen érdemes olcson fentartható alacsony fogyasztású autók és szerintem is jobban járnál ha magyar országon vennél eggyet se a regadóval sem a biztosítás kötéssel nem lenne gondod
2013. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Öcsém tavaly vett egy '90-es 1.3-as Swiftet rohangálós autónak. Minden fillérekért van hozzá, egyszerű, mint egy faék, igénytelen és nem is fogyaszt rosszul ( neki igen nagy lába van, Pesten így eszik neki 7-7,5 litert ).


Ha sikerül megvenni egy nem lelakott normálisabb klímás példányt, akkor az első pár évet simán kihúzod vele. És nem mellesleg nem lesz pénztemető.

2013. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

itt egy pár 3 ajtós van köztük fris vizsgás is

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

így majd tudsz árat viszonyítani

2013. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

itt egy pár amiben biztos hogy van klíma ha ez neked szempont lenne

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 2007-ben pont 22 évesen vettem én is első autómat egy 1.3-as Swiftet.Nagybáttyám karosszéria lakatos, vele néztük a gépet.Műszaki nem volt rajta, a szélvédő sérült volt, jobb első sárvédő szintén, illetve jobb tükör sem volt rajta.Jégverés nyomai látszódtak rajta.Az autó hitelből visszavett autó volt.Hangja szép volt, gurult.Megvettük, nagybratyesz megcsinálta a kasztni munkát,új gumikat rá,új akksi,új tükör,bontóból szélvédő és rakattam rá vonóhorgot.Leműszakiztattam.Összesen 511 ezer forintba volt ekkorra az autó,amúgy 600-700 ezer között mozogtak akkoriban ezeknek az árai.Azóta is ezt az autót hajtom.Van tőle szebb autó is, nem vagánykodásra való.Nagyon jó kezdőautó, mert olcsón megvehető, átírás azért nem olyan sok a kisebb köbcenti miatt, a biztosítás is kevesebb ilyen autóval, teljesítmény adó is kevesebb egy nagyobb autóhoz képest.Relatíve keveset fogyaszt, 5,5-7,5liter.Nem kell sokat rákölteni.Olajcserék, kerékcsapágy, meg a féltengely harangok és csuklók amik fogynak.Összességében szerintem jó választás lehet.Később majd váltasz nagyobbra,szebbre.
2013. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rétegvastagság mérést? Hú gyerekek. Ahol nem bírod benyomni a lemezt, ott javították!

Én is első autónak suzukit vettem. Ne tudd meg.

Az életben csak egyszer van első autód ne egy suzukival legyen. Ez olyan mint ha a szomszéd anyósával feküdnél le. Az is gurul ennyire.

2013. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!