Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2es jogsihoz fel millo alatt...

A2es jogsihoz fel millo alatt milyen motort ajanlotok?

Figyelt kérdés
Nem elso motorom lenne de eddig csak kis motorjaim voltak. Olcso fentarthato lenne a cel.
2013. febr. 15. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennyiért tudsz venni jó állapotú olaszból behozott kawasaki gpz,er5 amikben kevés a kilóméter is és látszik rajta.

debrecenben van egy arc aki ilyenekkel foglalkozik és az átírást és műszakit is megoldják.

De ha nagyon olcsó akarsz lenni akkor 250 etz :) pedig az sem olcsó! :)

2013. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
4t erdekel... Es, kis fogasztas olcso alkatresz. Lehetoleg 250ccm+
2013. febr. 15. 11:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Kawákból nem láttam még 2t-set!

És abból is van 250-es

[link]

egy ilyet szívesen kipróbálnék.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link] ilyen is van de ez annyira nemtudom hogy jó e szervíz és alkatrész szempontjából.

2013. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz akkor amit az előző válaszadó linkelt abból azt a bontószökevény ZXR-t elfelejted a Bandittal és az FZ-vel karöltve.


TANULJ a HIBÁMBÓL! :S Felejtsd el ezeket a kis ccm-es soros 4 hengereseket. Pörögnek mint az állat, és ugye hozzád-hozzánk hasonló fiatalok veszik meg tanuló gépnek akik nem igazán kímélik ( én igaz nem az agyon hajtós táborba tartozom) 2-3 évre, aztán tovább és továbbadják addig amég meg nem áll valakinél. Mivel csak kis időre kell tanulógépnek így senki sem akar rá komolyabb összeget költeni.

Bandit 250-em volt. 150-et ráköltöttem. Sz@r maradt. Továbbadtam... Pörgött mint az állat, cserébe sokat evett.


Ha olcsón fenntartható gépet szeretnél akkor 1-2 hengerest vegyél. 1 hengeresek esznek vagy kemény 3L-t, Bandit meg MINIMUM 5L-t, ha óvatosan hajtod.


Ajánlom:


[link]


[link]


(FŐLEG EZT!!)


[link]


[link]


(Ez is kiváló vétel lehet, ha igaz.)

2013. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Látom nem vetted észre hogy Én KAwa párti vagyok.

A többi mocit csak példaképpen linkeltem be mert azok is jobbak mint amit utoljára belinkeltem.

A 250-es sportmotrooknál igen az egy elég érdekes kategória mert kevés ember van aki vigyáz rájuk,de viszont nem lehetetlen jó gépet kifogni.

A suzuki 500-as sem jobb a Kawasakiknál,meg a Hondák sem.

Amúgy a honda cb sem egy jó széria.Meg van egy olyan mondás is hogy minden villanyoszlopra jut egy hondás :)

2013. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ki Kawasakis, ki Yamahás, azt a kutyát sem érdekli. Én párttatlan vagyok. Eddig volt Yamahám, tavaly szeptemberben adtam el a Suzukimat...

Megbízható, olcsón fenntartható motort kért, és azért egy kis sor 4-es nem épp az. Főleg, ha geb@sz van vele. Gatya is rámegy, ha belpiacos (bandit, zxr, fz is az meg az fzr is...)


Ezek a sor kettesek pedig pont a megbízhatóságról híresek.

Azt meg nemtudom honnan vetted, hogy a CB széria nem jó...

1969-ben jött ki a CB 125. (A CB 50 nemtudom mikor, de előtte...)Egész biztos, hogy, ha egy rakás.... lenne már abbahagyták volna és nem fejlesztenék fel egész az 1300-asig

2013. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudod mit.ha megbízható motort emlegetünk akkor 250ccm-nél elöbb mondok egy 250 ETZ-zét mint egy Hondát.Nagyobb köbcentinél lehet hogy már jobb motorokat gyártanak de kicsikben nem a legjobbak.
2013. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:DD Kész vicc :DD


Oké... Akkor nyugodtan maradj az MZ-nél.

2013. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek a tárgynál maradni. Néztem még az ER5öket mert nálunk a családban csak kawasaki van és eddig egyikkel se volt baj (gpz600,zx9r, ER-6N) Megnéztem a Hyosung gt250r-t de az épp a költség határán van...
2013. febr. 17. 21:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Hyosung épp azt nem ajánlanám,akkor már inkább egy hondát.

De ha kawás a család,akkor neked miért nem jó a Kawasaki,mármint azoknál jobb gépet alig találsz.

2013. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!