Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék simson s50b (gyujtás...

Szeretnék simson s50b (gyujtáskapcsolós) ra indexeket kötni. Csak le kéne nekem írni pontosan hova kössem és az akumlátort is melyik kábelekre köszönöm?

Figyelt kérdés
kapcsrajzot ne mert nem tudom kisilabizálni belőle!
2013. febr. 15. 21:15
 1/7 Marci024 válasza:
Ha nem vágod a kapcsolási rajzot, elég nehéz eligazodni a kábelrengetegen. Én a helyedben leszedném a lendkereket, megnézném melyik kábel jön a töltőtekercsből. Azt követve tudni fogod melyik tyúkbél az akkumulátoré.
2013. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó de kapcsolási rajzban nem találtam gyújtáskapcsolóst!
2013. febr. 15. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Az utóbbi 24 órában 3x jött elő ez a kérdés, az egyiket már törölték. A másikon kaptál egy csomó rajzot. Mit akarsz még? Ha újabb és újabb felhasználónevekkel ugyanazt megkérdezed, ugyanazt a választ fogod kapni.

Válaszoltam is neked: google képkereső, simson s50b rajzok.


[link]


[link]


Mindegyiken van gyújtáskapcsoló. Ha egy alapszintű faék egyszerűségű, teljesen egyértelmű rajzot nem tudsz értelmezni, nem találod rajta a gyújtáskapcsolót, akkor inkább bízd szakemberre a bekötést, te csak kárt fogsz tenni benne.

2013. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kgpassat ***** válasza:
Szerintem kár válaszolni neki, minden sz@rt megkérdez, utána meg el se olvassa a válaszokat.
2013. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én elolvasom képzeld el nem lehet mindenki annyira tökéletes amennyire te vagy szerintem azért van ez az oldal hogy amit nem tud az ember azt meg

kérdezze!

2013. febr. 16. 21:13
 6/7 kgpassat ***** válasza:
Nem kell fellengőzni, nagyon sok mindent feleslegesen kérdezel, a már többször említett helyeken utánuk nézhetsz.
2013. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezze... igen, megkérdezze ÉS utána megpróbálja értelmezni a választ, és felhasználni. És NEM pedig ugyanazt a kérdést másképp feltenni többször, egész addig ameddig olyan választ nem kap, amit még a kérdés feltevése előtt elképzelt.
2013. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!