Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi engedély nélkül...

Vandrea69 kérdése:

Forgalmi engedély nélkül hogyan helyezhetek Magyarországon forgalomba egy külföldről behozott szgk?

Figyelt kérdés
Németországban vásárolt és ott is használt szgk. magyarországi üzemebehelyezésével kapcsolatosan szeretnék informálódni. Németországban nem fizettem egy ideig a biztosítást, ezért a hatóság kitiltotta a gépjárművet, amiről csak a kiutazásomkor szembesültem. Elvették a rendszámtáblámat és a forgalmi engedélyemet. Ideiglenes német rendszámmal hoztam Magyarországra az autót, a forgalmiról csak másolatom van. Forgalomba helyezhető így az autó és ha igen hogyan?
2013. febr. 16. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben elintézted kint,hogy visszakapd a forgalmidat,minden további nélkül forgalombahelyezhető nálunk.
2013. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos nem olyan egyszerű az eredeti forgalmit visszakapni, ugyanis bűntetés is jár érte :(
2013. febr. 17. 07:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van,szerintem visszamenőleg kifizettetik a biztosítást,különben nem tudsz újat kötni rá..
2013. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!