Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa vagy Volkswagen...

Opel Corsa vagy Volkswagen golf első autónak?

Figyelt kérdés
Indoklást is ha lehet!

2013. febr. 16. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Melyik corsa, és melyik golf?
2013. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik
2013. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Inkább a Golf.
2013. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%
Ha autót akarsz, akkor egyiket sem. Opel szimplán "cig@'nyautó". A golf meg csak szimplán szar, ami még rohad is.
2013. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: Azért ne beszélj már hülyeségeket. Miért lenne cigány autó az opel? és mitől lenne rossz a golf? német autó mind 2
2013. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ma 15:01

Dikmán tesó. Eladtad má az opelod? Ha nem nekem kö belűle az aksi mega hűtő mán no. ☻

2013. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
Pont azért mert német. Összeszerelés lehet 5*-os, de amúgy, rohadnak, az opel blokkja addig bírja, amíg átmész a másik szervízbe, lehet akármilyen isuzu blokk. Hengerfejtömítést eszi. A golf meg általában dízel, ami úgy kerreg, hogy nimfomán p!csák csak azt vennék, ha nem lenne ocsmány, mert 25 km-es úton minimum háromszor élveznek el benne. És az a füst, az a drága fekete füst. Tudom mit "beszélek" nem egy autó fordult meg a kezeim között, a legtöbb Opel, ami ugye sosem kop el, csak a szervíz legyen nyitva. 4-es voltam.
2013. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az isuzu blokk nem eszi a hengerfejtömítést szerintem csak a te kezeid alatt. Ha így jártál ennyi autóval akkor inkább a saját vezetéseden gondolkodj el, és ne a márkát szidd, ami annál azért többet bizonyított mint ahogyan azt leírtad. Ha nálad az isuzu blokk sem bírta, akkor neked kézikocsi való nem pedig személyautó.
2013. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%
Mikor azt írtam tudom mit "beszélek", azt úgy is értettem. Hála az égnek nem Opelem van. Azt arra értettem, mert szervízben dolgozom, és mivel 10 autóból 6 opel, így simán ide merem írni, hogy eszi a tömítést, és szar a blokkja. Mazdám van, ami sohasem hagyott cserben, odafigyeléssel elpusztithatatlan. Gondolom lelkedbe tapostam kedves válaszoló, (akinek szerintem szintén Opel autója van) de cserébe elhozhatod a szervízbe drága jószágod, és átnézem.
2013. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem valóban opelom van isuzu blokkal (x17dt), de eddig csak tőled halottam hogy szar. Nem tapostál a lelkembe, csak nekem nincsen vele rossz tapasztalatom, és tudomásom szerint elég jó konstrukciónak számít.
2013. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!