Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa vagy Volkswagen...

Opel Corsa vagy Volkswagen golf első autónak?

Figyelt kérdés
Indoklást is ha lehet!

2013. febr. 16. 14:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%
Nyílván használattól függ. Te lehet vigyázol rá, odafigyelsz. Na, de azért, ha úgy sikerül kívánom, hogy legyen egy Mazdád, vagy valami japán. Hihetetlen amit kibírnak. ;)
2013. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Mert az isuzu nem japán?
2013. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%
Azért nem mindegy, hogy japánban gyártott japán, vagy csak nevében az. Az én Mazdám japánban gyártott.
2013. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%

Corsa B-t (1993-2000) ne vegyél, mivel hajlamos elektromos zárlat miatt kigyulladni! Többször hallottam ilyet, egyiket személyesen a munkatársamtól, akinek a biztonsági őrök jöttek szólni, hogy övé-e az a fehér Corsa, mert éppen lángokban áll.


A múltkor is mondták a Híradóban, hogy valahol Pest környékén az egyik autópálya bevezetőjén kigyulladt egy autó, a vezető megmenekült. Azonnal rávágtam, hogy tuti B Corsa, az is volt!!!

2013. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Opelt nem ismerem személyes tapasztalatból, volkswagent igen.

volkswagennel semmi gond nincs azon kívül hogy idősebb autókban rohad az alváz, de ezt leszámítva nem panaszkodhatok, csak mivel az opelt nem ismerem ezért kérdeztem hogy jobb-e vagy sem a volkswagennél?

fogyasztás terén melyik lehet jobb? corsa B-t néztem ki vagy golf 3-at komolyabbra nincs pénzem :D

2013. febr. 16. 20:50
 16/18 dani900 ***** válasza:

Mindegyiknél megvannak a saját típushibái, bár ugyanannyi pénzért jobb corsát kapsz mint golfot. A legnagyobb probléma mindkét autónál a kasztni rohadása, ami sokkal nagyobb baj, mint ha esetleg lóg a futómű, vagy lyukas a kipufogó. A golfot nem ajánlom, és nem azért mert rossz autó, hanem mert gyakorlatilag nem fogsz normális állapotút találni, ezek már mind 20szor megkerülték a földet, sok törődést nem kapva.

De van néhány alternatíva: F astra abból még sok van olcsó, egyszerű, és vannak még belőle megkíméltek. Ezeknél is a rozsdára kell odafigyelni( igazából az ilyen korú autóknál mind)


De neked is leírom: NE típus szerint dönts, hanem állapot szerint.(a karosszériás q..a drágán dolgozik, ezt add hozzá a vételárhoz)

2013. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%
F Asrta=cigóhintó.
2013. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy Golf... Opel elméletileg valami sebváltó hibával küszköd. (mind 2 német csak az Opel Opel a Volkswagen meg Volkswagen szóval...)
2014. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!