Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ván ez az 50és robogómmal?

Miért ván ez az 50és robogómmal?

Figyelt kérdés
(8000km van benne) 4T néhe rugásra olyan mintha csuszna a kuprung, 60-adik rugára meg egyszer csak elindul, ez miért van?

2013. febr. 16. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyújtás állitás?
2013. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rugásra csúszna a kuplung?

Olyannem létezik,mert az csak fordulaton működik:)

Magyarul ha csúszik a kuplung akkkor azt kell hallanod hogy pörög a motor mint állat és elég lassan megy.ez általában azért van mert lekopik a ferodor réteg sok év használata után.

Hogy néha a 60-dik rugásra beindul annak több baja is lehet.

Lehet a szivatóval van baj,lehet hogy a karburátort kell beállítani,lehet hogy rossz a gyertyád és gyenge szikrát ad,Páramentes gyertyapipádd van?

2013. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan mintha kiakadna, mintha váltos motornàl, kuplungar akarnám rugdosni, ez miért van :) helyesírásrá bocsi, a telefonom azt írja ami szerinte jó xD :)
2013. febr. 16. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

El van kopva egy alkatrész a berúgószerkezetben.

Nos ha leszeded a deklit akkor ki kell venned a racsnis felét a dekniből,és cserélheted szerintem a tengelyen lévőt is.

Lekapod a berúgót mozgatod és megnézed hogy mi forog és hogy mit forgat.(egyszerűbben) Azok vannak elkopva.ha nem jó az önindítód akkor nem fogod beindítani egykönnyen.

kb 2ezer forintodba fog kerülni,az lakatrészt pedig vedd ki és vidd el a motorosboltba ahol veszed az alkatrészeket.

Amire figyelj:A variót húzd le rendesen,Én egy időben 5ös imbusszal támasztottam ki a ventilátórrészén amíg nem maradt belőle semmi.

Javaslom vagy csinálj hozzá szerszámot vagy használj olajtartájleszedőt vagy a szíjat utólag teszed bele és húzd meg amennyire tudod ,mert nem jó hangja van ha lelazul útközben.

2013. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eértem :) köszöm megy nektek a zöld pacsi:)
2013. febr. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!