Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karosszéria fóliázás?

Karosszéria fóliázás?

Figyelt kérdés
Ha egy metál szürke autó kap egy matt fekete karosszéria fóliázást akkor a forgalmiba a színt át kell íratni?

2013. febr. 17. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert megváltozik a színe, az meg benne van a forgalmiban.
2013. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor újra kell eredet vizsgáztatni is?
2013. febr. 17. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom ,hogy csak új forgalmi kell a szín változtatás miatt eredetiség vizsga nem kell
2013. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sem eredetvizsga,sem új forgalmi nem kell.

Átvezetik szépen az okmányirodában.

2013. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És mi lesz a forgalmiba bejegyzett korábbi színnel? Áthúzzák és föléírják az újat?
2013. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az, 5-ösnek igaza van. Új forgalmi, 6000.


De még olyat is hallottam, az nem tudom igaz-e, (de szerintem tiszta hülyeség) hogy ha egy kocsit átfestenek más színre, akkor új rendszám is kell, "mert akkor az már egy másik autó" Ekkorra b@romságot, már!!! Ki talál ki ilyen hülyeséget??? Miért lenne más??? Ugyanaz marad az alvázszám, ugyanaz marad a motorszám, szóval minden ugyanaz marad, kivéve a színt, az meg legegyszerűbben megoldható 1 új forgalmi engedéllyel.

2013. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell új rendszám, ez tényleg hülyeség. A színváltozást a rendszám megváltozása nélkül bejegyzik. Még fődarabcsere esetén sem kell új rendszám - vagy legalábbis nem mindig.
2013. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
látom régi kérdés, de ha valaki keresgélne itt, annak hozzátenném, hogy a forgalmiba marad az eredeti szine, és a megjegyzés rovatba kézzel beleirják hogy xy szinü foliával bevonva, és lepecsételik.
2016. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!