Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belefutottatok már a topauto.h...

Belefutottatok már a topauto.hu-n irreálisan alacsony áron hirdetett kocsikba?

Figyelt kérdés
Számomra nagyon furcsa, ráadásul nem is magyar nevűek a hirdetők és a telefonszámok sem "normálisak". Mi lehet ezek mögött?
2013. febr. 17. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyílvánvaló az ilyenek mind kamuk.
2013. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, de mi a céljuk vele? Talán ha valaki felhívja a kissé érdekes telefonszámokat, akkor levesznek a kártyáról/számláról pénzt?
2013. febr. 17. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:

hülyéket keresnek, várnak.

A lényeg: pénzt akarnak előre, aztán se üzlet, se csávó, se autó.

Általában az autó sem létezik.Kamu kép, stb...

Ne foglalkozz velük!

2013. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában az általuk meghirdetett autó műszaki állapota nem a valóságot tükrözi de ők arra várnak hátha jön egy hülye aki nem veszi észre a hibákat és neki eltudják adni az autót
2013. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezek jellemzően csaló hirdetések, te előre elutalod a pénzt valamilyen általuk biztonságosnak beállított módon (pl.: Western Union) és te nem kapsz semmit. Ha egy autó irreálisan olcsó, annak oka van, ilyenkor leginkább az hogy nem létezik. Az, hogy az oldal nem szűri az ilyen hirdetéseket elég szomorú, érdemesebb lenne ott keresgélni, ahol legalább erre figyelnek. Amit még megtehetsz, hogy jelented ezeket a hirdetéseket az oldal ügyfélszolgálatának, hogy senkit ne verhessenek át. Ha fontosak nekik az ügyfeleik, csak leszedik.
2013. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt azonnal gondoltam, hogy valami nem stimmel, mert ilyen nincs, csak ezen az oldalon annyi ilyen van! Amúgy az oldalba is véletlenül futottam bele, nem szoktam nézegetni.

A mai világban pedig aki előre utal pénzt anélkül, hogy látná az autót vagy a kezében lennének a kulcsok/szerződés/akármi, az eléggé marha - már bocsánat...

2013. febr. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!