Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy ford mondeóm Vezérmő...

Van egy ford mondeóm Vezérmő szíjat cseréltem rajta de nem tudom be indítani Dizeles hogyan tudom be állítani a gyújtását?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Célszerszám nélkűl elrakhatod , a főtengely stift és a vezérkerék pozicionáló fontos eszköz ...

Szerintem elraktad ..

Mikori évj ...?

2013. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Body-Builder ***** válasza:

nos mikor le állitotad az autót akkor kellet volna össze jelölnöd a tárcsákon! mindenhova tetél volna egy jezést amiről késöbb tudta volna hogy ho la gyujtás ha ezt nem teted meg akkor barátom indigátor óra vagy vidd el szerelöhöz aki betugya állitani szintén indigátor órával :)

de találkoztam olyan autóval amin nyillakal meg van jelezve a jelölés akkor viszont az adagolot a vez.tengelyt és a fötengelyt jelekre állitod és oké!

2013. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Dizeles hogyan tudom be állítani a gyújtását?"


Ha tényleg te csináltad akkor annyit értened kéne hogy nem gyújtása van hanem befecskendezése (na de mindegy)


Amikor összeraktad kézzel (crovával) átforgatad 2 szer a főtengelyt? (mert még lehet hogy összekuszáltál benne valamit, az meg sz*pó)

2013. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
diesel autón milyen gyújtást szeretnél beállítani?
2013. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2: IQ-d, mint karod?


leállitottad, kellett, tettél, indiKátor óra, stb...

2013. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elkurtad rendesen.....:) sporolni akartál egy 5000 10 000 ft most meg benne lesz egy jo kiados tréler :) meg egy szerelő 10 000 :)
2013. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha "jól sikerült" a beállítás, akkor okozhattál olyan károkat is mint egy szíjszakadás:)

Na jó, ennyire nem,de inkább szerelő!

2013. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg oldottuk nem az első hengerhez volt a gyújtás állítva hanem a 4.-hez
2013. márc. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!