Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet? Babetta hidegindítás

Mitől lehet? Babetta hidegindítás

Figyelt kérdés

Van egy babettám. Mióta megvan azóta azt csinálja hogy hidegen időben sokáig kell hajtani hogy beinduljon, melegen pöccre indul.

A karbi beállítva (gyári karbi)gyújtás ugye félvezetős (tranzimos) és jó helyen gyújt, szívató jól működik. Az indító kuplungom jó, tehát a motort forgatom. Jól is megy ugy mint egy babetta

A sokáig hajtás sajnos perceket jelent (1-2 perc)

Egy kicsit hamarabb indul ha a dekompresszor szelep nyitásos módszerrel de ezzel se az igazi (gyári könyvje ajánlja)

Ha megyek vele és leállítás után kb egy órával már megint csinálja. Ezt csak 5 C fok alatt csinálja és minnél hidegebb van annál tovább kell tekerni.

Nyáron semmi baj sincs még "hidegen" is pöccre indul pl 20 C fokos időben



2013. febr. 18. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Karbi oldalán be szoktad nyomni az a csapot ami leszűkíti a levegő útját?
2013. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Irtam is hogy jól működik a szivató.

A kérdésedre a válaszom IGEN, (2 állásu) és teljesen benyomom

2013. febr. 18. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elolvastam a linket DE


Gyertya jó, belevaló 145 a hőértéke 0,4 elektród hézeg. (másik gyertyával is ezt csinálja)

Ja és üzemmelegen őzbarna a gyertya alapjáraton is és terhelés után is!

Hidegen természetesen fekete (dús keverék miatt)És nem sok az olaj mert 1:40 es keveréket használok

2013. febr. 18. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nekem ugyanez volt a babettámmal a probéma és ha bele tettem egy másik gyertyát akkor picivel könnyebben indult de azzal sem úgy ahogyan kellett volna és azza nemis ment normálisan.
2013. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!