Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoron a rossz (nem tudom,...

Motoron a rossz (nem tudom, mi rossz benne) önindítóval tudok valamit csinálni? Mi romolhat el benne?

Figyelt kérdés

50ccm-s motorról van szó, van rajta berúgókar, meg be is lehet tolni, de azért kicsit idegesít, hogy önindítóval nem indul.


Először csak ritkán csinálta, hogy mikor indítottam, nem mindíg forgatta meg a főtengelyt, de idővel ez egyre gyakoribbá vált. Télen a garázsban állt, egy pár napja rászántam magam, hogy megnézem, mi a baj. Először feltöltöttem az akksit, és a gomb megnyomására üresben forgott a kis villanymotor. Már vagy ötször darabokra szedtem, nem kontakthiba. Szépen megtisztítottam, minden olyan benne, mint az új, szénkefék nem kopottak, csapágyak szépen forognak, a bendix szinte szabadon járhat, nem nyomja a helyére túl erősen a rugó. Szóval minden jó. Berakom a motorba, és 10-ből 1szer indítsa el (persze miután berúgóval beindítottam, és szépen bemelegítettem, hidegen eséy sincs rá), ami nem valami jó.


Van valami ötletetek, mi lehet a baj?



2013. febr. 18. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szabadonfutó??
2013. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen
2013. febr. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!