Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf 3 körbe fóliázása...

Soldierkrisz kérdése:

VW Golf 3 körbe fóliázása mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
VW Golf 3-asom van fekete 94-es évjáratú 5 ajtós. Mivel már csak a 19. évét tapossa jó pár karc található rajta nincs makulátlan állapotban. Fóliázással eltüntethetőek ezek a hibák? Mennyibe kerülne körbe fóliázni? Olcsóbb mintha újra lenne fényezve? Az üvegek fóliázása az is kb mennyibe kerülne?

2013. febr. 18. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A fóliázás is simán van olyan drága, mint a fényezés. Esetleg próbáld ki a políroztatást, az segít valamelyest a felületi karcokon.
2013. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És árban ezek milyen tételek? :) Mert fogalmam sincs mi mennyibe kerül :)
2013. febr. 18. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt a gépi polírozás 10-18 ezer forint.


[link]


Itt árat nem találok:


[link]


Ez is jó lehet, nézd meg a képeket, ha tényleg ilyen szép lesz, hát durva.


[link]


Nekem 14 éves autóm van, szintén fekete, vittem polírozásra szintén karcok miatt és egész szép lett utána. Persze egy fényezés messze szebb, de messze drágább is. Ilyen 300 ezer körül szokott lenni.


Itt van karosszéria fóliázás amit még te keresel:


[link]


Ott van egy kép egy 5-ös BMW-ről, alatta látható is, hogy egy olyan teljes fóliázás 320 ezer. De vidd el az autódat a fentiek valamelyikéhez, ha nem olyan durvák a karcok, max 20 ezer forintból szép lesz az autód. Azért mégiscsak jobb, mint a többszázezer.

2013. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 éves kocsit 300.000 ft ért rakattál rendbe?
2013. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fuss neki még egyszer! <3 Ott van leírva, hogy csak polírozásra vittem, költsön a f@szom 300 ezret egy 14 éves szarra.
2013. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Házilag is lehet polírozni nem? Puha ronggyal.

Mit kell hozzá venni? Van külön valami fekete autókra vagy hogy lehet azt kérni?

2013. febr. 19. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!