Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda NC700s vagy KTM Duke...

Honda NC700s vagy KTM Duke 390 Honda CBR500R?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még a ktm nincs kint. De tavasszal lehet, hogy vásárolok egy új motort akkor érkezik meg hozzánk. Akkorra szeretném le tenni az A2-kogsit. És ez az a 3 motor ami meg tetszett. Szeretném kisebb túrákra de öröm motorozásra is használni. Olcsón szeretném fent tartani főleg fogyasztás véget.
2013. febr. 20. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Fú, szerintem ez már csak egyéni szubjektív véleményen múlik. Mindhárom nagyon jó(nak) ígérkezik. Én Hondás vagyok, szóval a KTM-et kizárnám. Túrázni egyértelműen az NC700S, az áltankban levő csomagtartó, a kényelmes túrás kormány, és a sokkal egyenletesebb teljesítmény leadás miatt, mert igaz hogy 48 LE, de ezt egy 670 ccm-es, a szabályok miatt visszafolytott kéthengeres motor adja le. Alacsony a súlypontja, ezért marha könnyűnek tűnik, nagyon könnyen vezethető. A CBR is jó választás, de a csutka kormány miatt azért már 100 km után érzed a csuklódat, szóval az inkább a játékról szól, nem a távolságról.
2013. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
Nekem NC700-om van.A másik kettőről nem tudok nyilatkozni,de ha erről érdekel valami,akkor válaszolok.Addig csak annyit,hogy nekem nagyon bevált.És úgy gondolom,másnak is,mert nem nagyon látok használtan eladó NC700-ast...
2013. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat ha lennel szives reszleteseben irni orulnek.
2013. márc. 25. 15:56
 4/6 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
Ok,kis türelmet.Pár nap múlva írok.
2013. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pálpusztai Dezső ***** válasza:

Na szóval...Én is teljesen kezdőként vettem az nc-700-ast.A célom volt:új motort venni,olyat,ami egy kezdőnek is ideális,és lehetőleg elérhető áron.De akkor még nem volt az új cbr500r,vagy cb500f...Most már talán e kettő közül választanék.Hogy miért?A még könnyebb súly,még könnyebb kezelhetőség,a még kevesebb ár miatt.Szerintem "örömmotorozásra" mindkettő 500-as tökéletes,a szélvédelem miatt kisebb túrákra még inkább az 500r.És ez az...a szélvédelem.Az nc-700s-en nekem csak ez hiányzik.A 60-as nyomatéka miatt pedig hosszabb túrákra is bőven alkalmas lenne.Sajnos 100km/h felett levisz a szél...:-)És akkor amikért szeretem...A fék brutálisan jó,a c-abs kifogástalan,az üléspozició ideális,tényleg 3,5-öt fogyaszt,a tank helyén lévő csomitartó eszméletlen jó,a nagy súlya ellenére az alacsony súlypontja miatt jól irányítható,és (még) egyenlőre Japánban is rakják össze...:-)Szerintem az nc-700-as az kifejezetten nyugis,stresszmentes,szinte már "nyugdíjas" öröm-túra motorozásra való,például nekem a 48 életévemmel...:-)Neked,ha jól kalkuláltam,a 19-20 évedhez a cbr500r-t ajánlanám,mert,ha harminc évvel fiatalabb lennék,én is azt választanám...:-)

Műszaki tesztek:NC-700S Motorrevü 2012/07;

CBR500R Motorrevü 2013/04.

Sok sikert!

2013. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. márc. 30. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!