Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel dekorálhatom az autómat?

Mivel dekorálhatom az autómat?

Figyelt kérdés

üdv


A képen latható hasonló autóm van: illusztráció !


[link]


És a minap észrevettem hogy 2 körmyni hoszu egész vékonyka karc van az embléma mellet és szeretnem valami dekoratív elemel eltüntetni de nem tudom mi lenne za ?


persze ízléses dolog legyen ! matrica,logo ,caron fóliacsík stb


Minden véleményét meghallgatok .



2013. febr. 20. 18:59
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Csak karc? Tehàt felületi? Akkor elèg polìrozni vagy rosszabb esetben (ha nem elèg) kicsit lecsiszolsz a lakkból (p800as papìr+vìz), majd vèkonyan lakkozhatod ùjra. Az enyèmre egy alulètra dölt, majd vègigcsùszott a motorhàztetön. A csiszolós módszer megoldotta.


Ha vastag mèly csìk van, akkor ez a csiszolós jàtèk, vagy kisimìtod a lyukat (gittel), majd mehet a fólia. A lènyeg, hogy a fólia alatt nem lehet hiba (a forma), mert ràrakod ès ronda lesz.


Èn talàn vennèk egy darab carbonfóliàt (egyszer vateràn làttam 1.5m x 1.5m volt 8000), azzal a motorhàztetöböl egy akkora darabot lenyomnèk ami mèg tetszik, majd a többi belülre (ìzlèsese az ajtókàrpiton 1-1 elemet, a vàltò körüli müanyagot, stb)

2013. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a választ :) a polirozással fogom kezdeni remélem eltünteti :)


Másodiknak is köszönöm a linket nagyot nevettem rajta :D

2013. febr. 20. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
talán próbáld meg a javitó ceruzát ,tescoban stb lehet szin szerint kapni olyan esetekre amikor nem mély karcról van szó azt.hiszem 800ft körüli az ára
2013. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!