Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » F Astra-m van és a riaszto...

F Astra-m van és a riaszto mindig bekapcsol, valamikor egymás után többször is, de van úgy, hogy csak néha néha! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mobiltelefon nem marad benne véletlenül?
2013. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom utólagos ...

Valamelyik nyitás érzékelőd szórakozhat ....így elsőre :)

2013. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, a mobil mindig nálam van. Igen, utólagos, mostanában csinálja, kb. 2-3 hete! Volt, olyan nap, hogy sorozatosan bekacsolt, úgy 5-10 percenként. Azt hittem, hogy a motortérbe bemászott valami macska, vagy hasonló, de semmi! Az utastérbe se találtam semmit! De, van olyan, hogy egy két napig semmi baja, majd egyszer csak bekapcsol, de csak egyszer, utána nincs gond. Tehát össze vissza csinálja! Arra is gondoltam, hogy valaki szórakozik és valahogy bekapcsolja a riasztómat! Ez lehetséges egyébként?
2013. febr. 22. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem :) Tuti valamelyik ajtó kapcsolód ill a motorháztetőnél lévő szokott szórakozni...azt nehéz korrektűl beszerelni ..

Fikszáld le (a géptető gombát ) és próbáld ki ..

2013. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint a motorháztető gombját fikszáljam? De, hogy?
2013. febr. 23. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!