Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érdemesebb megvenni,...

Melyiket érdemesebb megvenni, egy 10-12 éves renault cliot, vagy egy 15-20 éves hármas golfot?

Figyelt kérdés
A golf jó,de ha egy 18 évest vennék,akkor öt év múlva egy másik kocsit kéne vennem,míg a clio,még akár tíz évig jó lenne?

2013. febr. 21. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Clio nem bírná 10 évig, de valószínűleg őt választanám.
2013. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy értelmű hogy azt amelyik fiatalabb mert valószínűbb hogy a kasztnija jobb állapotban van.

Vagy azt amelyik jobban tetszik

2013. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Golf!


Mind a kettő régi autó, célszerűbb bele bontott alkatrészeket venni. A Golfhoz rengeteg van és olcsó + az utángyártott nem túl nagy minőségű, de újonnan sem drága. Bármi bajod van vele olcsóbb a fenntartása

2013. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kérdés ,a kor miatt is és egyébb tényezők miatt Renault ..
2013. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Golf rohad,a Clio nem,legalábbis ha nem gányolták.

Javítottam jópár céges Cliot anno,bőven 300ezer felett céges autók voltak..

2013. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csakis a Clio. Azért az se mindegy, hogy 21 vagy 11 éves a típus amiben ülsz ha a kinézetet nézed. A biztonságot meg meg sem említettem már. El lehet képzelni, hogy a 4 csillagos cliohoz képest hol van a Golf, ami még akkor készült, amikor az Euro Ncap tesztek alig léteztek.
2013. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mindegyik jó lehet még 10 évig, de azért mindegyikre kell majd költened, szervizeink is ezt mondják.

Szerintem azt vedd meg amelyik jobban tetszik, mindenképpen benzines legyen, és előtte vidd el egy autó álllapot felmérésre.

Ilyen korú autóra a regadó sem vészes, esetleg egy megbízható kereskedővel hozatnék Németországból egy jót.

Üdv, AutoAudit

2013. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem dízel autóm van és nem kell rá többet költeni mint a benzinesemre ez hülyeség és ne jöjjön nekem senki a porlasztó csúcsokkal vagy az adagolóval mert a benzinesen is van ugyan úgy elromolni való bőven
2013. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!