Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy jó emlékek...

Miért van az hogy jó emlékek fűzik az embereket a régi motorokhoz?

Figyelt kérdés

Sok öregtől lehet hallani hogy de kár volt eladni a csepelt, pannóniát, jawa-t, mz-t.... Saját apám is mondta már hogy de kár volt eladni a 350 es jawat. Tehát ez miért lehet?

Ezen elgondolkodtam és néhány válasz eszembe jutott hogy miért:

A fiatalkort juttatja eszükbe

Régen jobb volt az élet mint mostanság

Idővel az ember a pozitiv dolgokra emlékszik vissza

Várom az ötleteket ki mit gondol?



2013. febr. 21. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 250 ETZ-zém van és tudom a választ!

Ezek nagyon jó gépek!

Ezek külön feeling menni,sokkal nyersebb mint egy kawasaki er5 vagy valami nagyobb gép.

Én egyszerűen imádom.

Ha leteszem egy chopper mellé a gépemet az enyémet jobban megnézik.Sok öreg ránéz és már beszélnek is róla hogy milyen jó kis gépek ezek,valaki csak akkoriban szeretett volna ilyet és nem volt rá pénze.Most megnézik már csak azért is mert régi eltűnt korszak masinái ezek.

Valahogy úgy néz ki hogy nem fogok kategóriát váltani mert szeretnék az Mznél maradni,max még venni mellé egy jawa-t.Én kocsikban is a régit szeretem,mondjuk szívesen vennék egy zsigulit.(első kocsim volt és imádtam)

27F

2013. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leírtad az okokat!!!


Fiatalkorukat juttatja eszükbe és az emlékek megszépítik a dolgokat. (ma szemmel meg elavult ócska motorok ezek már)

2013. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy biztos, egy Kawasaki zéiksz akárhány errel soha nem kerül a lovasa olyan lelki kapcsolatba mint egy MZ csúzlival!
2013. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát van aki a ZXR-jét a szobájában tartja, az ágyánál!!! Nem csak MZ-t lehet szeretni. [link]
2013. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:) Ha tehetném Én is így tárolnám az Mz-met :) Egy ilyen kawáwal másabb a kapcsolat mint egy régi géppel,lehet azt is szeretni,de egy régebbi gépet karban tartani,szinten tartani ,talán nagyobb élvezet mint egy új masinát.

Meg a zxr-hez vannak olyan jó szerelési könyvek mint az MZ-hez,mert azokhoz több ilyen könyvet is írtak régebben :)

Én ültem már több mocin,egy régi masinának különb feeling-je van mint akármelyik mai masinának.

2013. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a ZXR konkrétan 19éves, nem egy új masina. Mégis MZ-hez képest űrtechnika.
2013. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegyük ki a gépeket egymás mellé és fogadjunk hogy melyiket nézik meg többen és jobban az emberek :)

Jó ez a kawa is,de abban nincs kihívás kanyarvadászaton! :)

Meglepődnél de ezekkel a régi masinákkal is lehet tartani a tempót,sőt egy kettő mz picit jobban megvan pöccintve azzal már versenyezni is lehet.Nem hiába nevezik csúzlinak őket :)

2013. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!