Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabantból régi üzemanyag...

Trabantból régi üzemanyag kitisztítása? (többi lenn)

Figyelt kérdés

kérdés az nem valami jó ,de itt elmagyarázom :D

van egy trabi ami kb 2-3 éve nem volt (beindítva ,mozgatva )na most ha én azt be akarom indítani akkor előtte mit kell csinálnom kipucolni + ilyenek ,mert van benne benzin + olaj ( keverék ) és gondolom az nem tenne jót ,ha most ráindítanék a 2 -3 éves üzemanyaggal

szóval mit kell szétszednem meg ,hogy kéne a dolgokat kipucolnom ,hogy ne tegyek kárt benne ?

vagy beindíthatom így is semmi baja nem lesz ?

válaszokat ,tanácsokat előre is köszönöm !!


2013. febr. 12. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen Trabantról van szó?


Ha régi 600-as, akkor a karburátort szedd ki és takarítsd ki. Továbbá nézd meg, vedd ki a tankot és benzinnel mosd ki. Ezután nézd meg, hogy a csapot ha kinyitod, akkor folyik-e a benzin, ha nem akkor szedd szét a csapot. Rakd össze, és indulhat a mandula.

2013. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de hü*e vagyok :D

Trabant 601 2 ütemű 1976-os

2013. febr. 12. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lennél az?
2013. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hogy nem írtam semmi infót csak annyit ,hogy trabant

köszönöm a válaszod

2013. febr. 12. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!