Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinálnak egy nagyszervíz...

Mit csinálnak egy nagyszervíz esetén és mibe kerül?

Figyelt kérdés

2004-es Suzuki Alto-m van és érdekelne, hogy mit csinálnak egy nagyszervíz esetén és kb mibe kerülhet. Nincs semmi baja, keveset járok vele, most lenne aktuális a 60e km-res nagyszervíz. Meg szeretném nézetni, mert nem akarom, hogy később baja legyen a kiskocsinak.

Köszönöm a hozzáértő válaszokat!


2013. febr. 24. 10:21
 1/7 szántóvető ***** válasza:
hát nem irigyellek a szervizköltség miatt,főleg ha márkaszervizbe akarod vinni.vezérműszíj csere 60 ezer körül szokott esedékes lenni,és át kéne nézni az egész autót.többi szíj,gyertya,futómű,és ki tudja hogy mennyi hibát találnak.vagy ha nem találnak akkor is cserélnek ezt-azt.
2013. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olaj, olajszűrő, vezérműszíj, feszítőgörgőkel, esetleg vízpumpával ha egy körön van rajta, meg gyertyák cseréje kb.. Nemtudom mennyibe kerül ez az altohoz, és most nincs is kedvem utánanézni, de az autoalkatrészes oldalakat ha megnézed ott vannak árak vezérműszíjkészletre stb.
2013. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindenképp márkaszervizbe vinném, ott adnak garanciát is ezekre a javításokra, cserékre, nem? De ez a 60ezres vezérműszíj azért egy kicsit eltántorított. Egy vezérműszíj pár ezerbe kerül, a többi a munkadíj lenne? Ezt azért kicsit sokallom...

Mindenesetre köszi a válaszotokat!

2013. febr. 24. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:
A vezérműszij cserekor gyakran vízpumpát is cserélnek.
2013. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kérdező!

szerintem az első válaszolónak elolvastad ezt a mondatát:vezérműszíj csere 60 ezer körül szokott esedékes lenni

szerintem a válaszoló ezt úgy értette hogy 60.000km körül esedékes kicserélni, tehát annyi km körül kell cserélni,

az én autóm 2007-es 69000km-vel, de ezen még semmi nem volt cserélve, csak olaj, olajszűrő, és gyertya,

2013. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szántóvető ***** válasza:

60ezer Km-re gondoltam.elhanyagolni nem szabad mert ha elszakad akkor tönkre megy a motor.

gyárilag meg van adva hogy mennyi Km-nél kell cserélni,a márkaszervizben tudni fogják.

2013. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp se vidd márkaszervizbe. Hivatalos maszek szervizben fele a munkadíj, és ugyanúgy jár rá garancia. Ez egy nagyon egyszerű szerkezet, mindenki ért hozzá.
2013. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!