Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MZ ETZ 125-höz milyen gyújtást...

MZ ETZ 125-höz milyen gyújtást ajánlotok?

Figyelt kérdés
Melyik gyújtás a legjobb üzemanyagtakarékosság / megbízhatóság szempontjából? Babetta gyújtás meg ilyesmi nem érdekel, valami komolyabbra gondolok és nem kókányra.

2013. febr. 24. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyári tirisztoros
2013. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A helyedben szereznék gyári bontottat vagy Pesten Bambinál megcsináltathatod jeladósra és nem is kell vele vacakolnod,és egy jó szerelő rakja be normális áron.
2013. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a gyári van most rajta :) a megszakítós. akkor maradjon az? :)
2013. febr. 24. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Kis ETZ-hez már van gyárilag tirisztoros gyújtás,metr már gyártották azzal is.Tehát bontott gyújtást kell levadásznod ami működik is.

Amúgy ha gyári van rajta azzal semmi probléma,halottam már olyat is hogy gyári megszakítóval mentek el 50ezret.Nekem is gyári van fennt,bajom nem volt még vele.

De gondolkozok hogy lecseréljem mert akkor kevesebb leszs a fogyasztása,és hangyányit jobban fog tőle menni.

2013. febr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Én majd ezt veszem az enyémhez mihelyt telik rá. előző etkóm tirisztoros volt és ég és föld a kettő mármint azt mondom megéri.

2013. febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyire lehet érezni?Gondolom fogyasztásnál is megmutatkozott.

Én majd Bambinál rakatom fel a Bambi-féle gyújtást és akkor be is állíttatom vele.Megtudnám csinálni Én is csak egyrészt bajlódni nem akarok vele,másrészt olyan csinálja aki már a sokadikat építette be .

2013. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!