Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért visít a váltó a kocsimba?

Miért visít a váltó a kocsimba?

Figyelt kérdés
El kezdett visítani a váltó az autómba. Érdekes mert nem egy bizonyos sebességbe hanem változóan, van hogy kettesbe és négyesbe de van hogy hármasba és ötösbe. Nagyon idegesítő! Mitsubishi carisma 2001-es. Annyit kiderítettem hogy renault váltó van a kocsimba amit nem fogok fel hogy egy japán kocsiba hogy lehet francia váltó. Aki tud valamit hogy mi lehet írjon. köszönöm.
2013. febr. 25. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Így van, szokott az is. Csak az általában nem váltáskor jelentkezik, és kuplungolás hatására sem múlik el.
2013. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen van olaj a vátóba, csak eléggé használt
2013. febr. 26. 18:00
 13/14 anonim ***** válasza:
volt egy olasz autom az csinált ilyet kuplung kinyomásakor elcsendesedett,neki ugrottam kuplungcserét csinálni gondolván kinyomócsapágy ,a végén kiderült hogy nyelestengelycsapágy bibije volt/az uj tulaj jól járt/
2013. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sikít, kuplungra elmúlik, sanszosan kinyomócsapágy. Vagy a nyelestengely csapágya. Inkább kinyomócsapágy lesz. Mondjuk én már rég olajat cseréltem volna abban a váltóban. A Carisma nem japán, hanem holland-francia, japán zászló alatt. :/ Ennyi erről...
2013. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!