Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1994-es 1.3as Suzuki swift-be...

1994-es 1.3as Suzuki swift-be van szervókormány gyárilag?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
én jártam sedán 1.3 as suzuval de nem volt szervo benne !
2013. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amugy nem hiszem volt ,,alap suzukiban ugy volt régen meg veted tök alap ,,pl..kalaptartó már plusz opcio rádio megint szervo tutira plsuz opcio volt tehát aki kérte csak annak szereltékbe alapbol nem..volt még akkoriban.és most sem nagyon aposom ignise tök alap se klima se szervo 2005 .
2013. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem volt benne a szériafelszereltségbe! Áááá, hogy is lett volna benne? '94? Suzuki? Szervó? áááá:))


Extraként lehetett rendelni. Viszont az is ritka mint a fehér holló. Szerintem ha a korabeliek 5%-ában van akkor lehet még sokat is mondok.

2013. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 98-as swiftem van,nincs benne szervo, de anélkül is könnyen kormányozható.A 155-ös gumik kormányzásához nem kell nagy erő.
2013. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg azért mégse egy 1600 kilós "lopakodó"... Még vastagabb gumikkal is könnyen elmegy kormányszervó nélkül, valószínűleg ezért nem rakatták bele sokan!
2013. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tévedek a '96-os facelift előtt még extraként sem volt szervó itthon.
2013. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs, de nem is szükséges.
2013. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nincs benne! a 2002-2003as kategória váltáskor már több példányba is tettek. 800kg körül vannak ezek a jószágok. Egyébként teljesen felesleges bele a szervó, anélkül is könnyen kormányozható. :)
2013. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt szerencsém több szervós suzukihoz is, de az enyém nem szervós!!! Ne akarj szervóst! Ez a szervó dolog a suzukinak nem jött össze.

Tény a szervósnál SZINTE ugyanazzal az erővel kell kitekerned a kormányt 5 km/h-nál is, mint 150km/h nál. (azért nem írom hogy álló autónál, mert álló helyzetben nem tekergetjük a kormányt, tönkreteszi a futóművet.) Szervóst elég nehéz tekerni. Ami hosszú úton rettentően idegesít, és fárasztó. Sokkal könnyebb tekerni a nem szervósét. Lehet vitába szálni, csak semmi értelme. Több szervós suzui swift hez volt szerencsém. Nem hiszem hogy mindegyikben rossz volt a szervó. Az egyik 13vagy14 a másik csak 6 éves volt. Oké tudom hogy 20 000 elégedett szervós szwiftes van az országban, de megint egy pont az opelnak.

2013. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. febr. 27. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!