Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó vétel lenne egy VW Golf 4...

Jó vétel lenne egy VW Golf 4 ( 1.6 Sr )?

Figyelt kérdés

Most szeretnék egy ilyen autót vásárolni. Ezek az 1.6 Sr motorok tudomásom szerint 8 szelepesek. A 2000 évjárat előtti 1.6 benzines motorral rendelkező Golfok az mindegyik 8 szelepes vagy valamelyik az 16 szelepes?

8 szelepeset szeretnék vásárolni, mivel az véleményem szerint megbízhatóbb és fogyasztásban is kedvezőbb.



2013. febr. 25. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A Golf alapban nem egy kifejezetten jó vétel a magas ára miatt. 4-es Golfba ln úgy tudom, csak 8 szelepes motor került, és nem feltétlen igaz, hogy többet eszik, mint a 16 szelepes társa.
2013. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokkal nyomatekosabb a 8 szelepes motor , alacsonyabb fordulaton jar - ezek meg nem szamitanak rossz vetelnek. Maga a 4-es golf sikeres auto,egyedul az 1.4-es motorral szerelteknel van valtohiba,mas kirivo esetrol meg csak nem is hallottam.
2013. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Megmondóóó válasza:

Én 2009-ben vettem egy Golf 4 1.6 16V 16 szelepes 103 LE Edition változatot. 67000km-el 1,27 M Ft volt épp akkor vitték le 1,7-ről. Első tulajdonostól, évekig állt. Meg vagyok elégedve vele. Masszív, jó a felfüggesztés, alacsonyabban ülsz, jól érzed az utat. Biztonságos érzést ad. Mondjuk lassan húz 103LE ellenére főleg városabn, nem olyan lobbanékony.

Fogyasztása városban kb 8-10 liter, közúton 6-9 között saccolom. Most cserélem valódi menetfényes fényszóróra.

Adója kb: 30eFt évente, kötelező: 21eFt

Első szervíz (nem volt szervízkönyve)

Ékszíj, bordásszíj, görgők szettben 70eFt 60eKmig jó.

Bendix 16eFt felujították

Olajcsere: VW 503 00 minőségű, szintetikus motorolajat használnak gyárilag, Castrol Edge 5W-30 javasolt. + olajszűrő. Munkadíja kb 4000Ft

Klímatöltés, pollenszűrő, légszűrő.

Nyári gumikat vettem (15" alu felnivel kaptam)kb. 60ért, téli gumikat felnivel (15") 100eFt-ért. Inkább 16" javaslom.

2013. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!