Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vízhűtéses vagy a léghűtéses...

Vízhűtéses vagy a léghűtéses robogó megy jobban?

Figyelt kérdés

Hallottam már azt is hogy a vizes mert annak nem olyan laza a dugattyú illesztése mint a léghűtésesnél.

Van aki azt mondja hogy a vízhűtésesnek viszont nagyobb a súlya(hűtővíz, hűtő...), ezért nem megy jobban.


2013. febr. 25. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezen múlik a dolog.
2013. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek aztán nincs sok jelentősége, utcán meg főképp.
2013. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minimálisan valóban gyárilag a folyadék hűtéses Minarelli blokk pár tized lóerővel erősebb. És igaz, hogy pontosabbak az illesztései, pont az állandó hőmérséklet miatt. Jobban bírják a terhelést is. Viszont nem fogod érezni a teljesítmény különbséget mikor mész vele. (pont mint ahogy azt a plusz 1-2kg se fogod érezni ami a hűtő meg a foyladék.)
2013. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag a vizhűtéses, mert a levegő hűtéses hosszabb terhelés után jobban felmelegszik, és elmegy az ereje (rosszabb esetben be is sül). Én ezért veszek csak vizhűtésest.
2013. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!