Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 120-130 le-s,4-6 éves használt...

120-130 le-s,4-6 éves használt autóbol dízelt vagy benzineset vennétek? Miért?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok, és nem tudok dönteni!

A keretem maximum 1,5 millió Ft!


Ti milyet vennétek és MIÉRT?


Köszi!


2013. febr. 25. 22:10
 1/5 anonim válasza:
Én kedvencem Renaulte Megane Coupe 2.0 Ide Full extrás, fekete metál benzines szuper jó autó nekünk már 6 éve meg van soha nem kellett javíttatnunk, bár iga 147 lóerőt nyom, de brutál jól néz ki. 2001 évjárat ár 800-1 millió között
2013. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
első vagyok 6.5 literből elmegy, könnyű kaszni csak úgy repül a paripa.
2013. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz vigyázni a dizelre és éves szinten sokat mész, hosszabb távokon akkor azt. Ha nem, akkor benzinest.

Aztán hogy milyent azt te tudod mégis milyen tetszik, de azért egy 4éves autót 1.5ért nem igazán fogsz venni.. ugy 8éveset kb.

2013. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:

ilyen feltételekkel nem könnyű találni verdát:

[link]

2013. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak dizelt vennék, mert egy benzines ha jobban nyomják neki, 12 litert eszik, egy ugyanolyan teljesitményű dizel meg max 7 litert ugyanannál a vezetési stilusnál. És az sem igaz, hogy a benzinesre soha nem kell költeni.
2013. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!