Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik?

Szerintetek melyik?

Figyelt kérdés

Esetleg ha van itt hozzáértő, vagy tud konkrét infot mondani tipushibákról, vagy csak véleménye van mondja.

A6 c5 2,8 v6 vagy 2.7t, esetleg a 2.7 biturbó.

Ezeknek erősebb automatája van mint a 2.5ös hulladékoknak?


2013. febr. 26. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem pont A6 c5 v6 2,8 benzin van. ( 2001 -es)

2011.11.11. -én vettem meg. :))

azóta nem túl sok hibája volt. amikor hozzám került másnap egyből megszívatott mert bekapcsolt vmi lopásgátló v mi benne és nem lehetett indítani. a szerelő szerint azért mert hol kulccsal, hol távirányítóval zártuk az ajtókat. de az lett belőle h egy 30ezres 30 centis kábelt cserélt benne a szerelő. tavaly nyáron ugyancsak nem akart a tűző napon indulni, itt a pár ezres hőérzékelő volt a hibás. más nem romlott el rajta. automata hatos váltó van benne amivel eddig szerencsére még nem volt semmiféle gondom, aránylag meg is vagyok vele elégedve és bár 2.5öst nem sokat vezettem de sztem az gyengébb mint a 2.8as váltója.

pályán a fogyasztása 9-10 alatt van, városban kb 10, de amikor elkap az agyfasz és sikító gumikkal megyek akkor bőven felmegy 15 fölé is.

konkrét típushibákról nem tudok beszámolni. a kaszni nem rozsdál, a felfüggesztéssel még nem volt problémám, bár amikor 70el kerítésnek mentem a légzsákok nem nyíltak. a 2.8 193 lovas moci remekül húz kár lenne tuningolni.

2013. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!