Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri a simson star blokkot...

Simsonmotoros kérdése:

Megéri a simson star blokkot fennt tartani, erős, sok a fogyasztása?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne érné meg?

Ha gyári karbival üzemelteted,jó beállítással,és ha nem szorul fúrásra akkor szerintem nem fogyaszt olyan sokat.Ha pedig erős akkor belefér az hogy előre nagyobb fogaskereket vegyél és akkor gyorsabb is lesz(meg lomhább),de a fogyasztásod akkor is jó lesz.

2013. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az MZ-m 6L-t fogyaszt, de cserébe jól megy... Szenvedek a tankolásnál, de nem panaszkodom.
2013. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 250ETZ-zém 5,5 l fogyasztott 100km-en,ezt letudtam vinni 1 literrel úgy hogy normális helyre akasztottam a súbertűt mert sokat kapott feleslegesen.

Hosszútávon tehát 4 l,városban meg 5 l.

6l viszont már sokallok,mert gyárilag max 5 l a fogyasztása ha jól emlékszem,szóval valamit csinálnod kéne vele.

Üdv!

2013. febr. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!