Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az 50 ccm robogómat levizsg...

Ha az 50 ccm robogómat levizsgáztatom nagymotornak, akkor vezethetem azt B125-ös jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:

B125-ös jogsi nincs. Az a vizsga neve. A kategória pedig A1.

És igen, minimum az kell hozzà.

2013. febr. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha meg nem vizsgáztatod le (amúgy is kétséges, hogy meg tudod-e csinálni), akkor pedig a B-vel vezetheted.

Sok értelme nincs a vizsgának, max. az hogy vihetsz utast.

2013. febr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, most olvastam ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__40..


A pézből és a ráfordított időből kijön egy rendes 125-ös moci, az legalább nem szenved annyira a két személytől.

2013. febr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha B125-ös vizsgát tettél, tehát megvan az A1 kategória, akkor igen

ennek én csak egy előnyét látom, hogy legálisan vihetsz utast, de ahhoz 2 éves jogsi kell


illetve felhajthatsz autóútra és autópályára, de én egy 50-es motorral nem kockáztatnék ilyet

2013. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán le lehet vizsgáztatni rendszámmal? Soha életemben nem láttam 50es motort rendszámmal.
2013. febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anno az S51es szimókon meg schwalbékon volt rendszám :) de fölösleges ez a procedúra, igazuk van h annyiból kijönne egy 125ös ami már el is bír két személyt.
2013. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!