Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szokásos első autós kérdés :D...

Szokásos első autós kérdés :D Milyen legyen? (lent részletek)

Figyelt kérdés

Első kocsim vételét jövőre vagy, ha úgy alakul jövő év után venném meg.

Nem kéne hosszú távokra, max 70km körzetben használnám.


Feltételek:

- 200-250 ezer ft ár (papírozás nélküli ár)


-lehet öreg, és csúnya is... nem lényeg.

(nem akarok úgymond "szép" kocsit. elvégre csak az első lenne, nem volna lényeg, ha nekib.sznák az ajtót vagy ilyesmi, esetleg én hibámból valami)


Melyik lenne a jobb? Valami kis öreg szívódízel (1-es golf, Audi 80) Vagy sima benzines Lada, esetleg gázos?


Valami egyéb ötlet? Biztos vannak itt hozzáértőbb emberek :)



#autó #első #kocsi #verda #első autó #csotrogány #bontószökevény megmentés
2013. febr. 27. 10:44
1 2
 11/17 anonim válasza:

Nem mindegy, hogy szerelemből, vagy észérvekből veszel autót:D

Én csak annyit mondok, mielőtt megveszel egy Ladát, hogy ülj be egy Trabiba, és próbáld ki:)

2013. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 szántóvető ***** válasza:

dízelt drága javíttatni ha motor/adagoló gondja támad.a javítás árából vehetsz 4 trabantot :)

a keleti blokk csúcsa pedig ez: :)

[link]

2013. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
:) Ilyen volt faternak is 32 éve :)
2013. febr. 27. 14:05
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

Nehogy már Trabantot meg hasonlót vegyél :)

Viszonylag jó állapotú Audi 80-at kapsz ezért, és azzal távolabbra is elindulhatsz, mint 70 km.

2013. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
Kevés pénzből régi suzuki swiftet vegyél. Nem romlik el, ha mégis, bagóért javítják és minden szerelő ismeri. És azért egy ladától vagy trabanttól fényévekre van kényelemben, de még biztonságban is.
2013. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70 km-es körzetben én elgondolkodnék egy szívón. Egy Suzukinál stabilabb a Golf vagy az Audi ahogy írtad,és még egy agyonrohadt rozsdás sz@r is biztonságosabb mint egy Swift. Ne fogjuk már az adagolóra,vagy akármire,ezekhez az autókhoz még a kuka mellett is található alkatrész.
2013. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy lada is lehet jó, és kényelmes erre a célra! Menni fog alattad, könnyű olcsó szervizelés, de még sem kapsz agyvérzést ha baja esik.

Én első autónak egy peugeot 206-ost vettem, lekopogom fél éve van nalam, nő vagyok és még semminek nem mentem neki, nem lett sem belső, sem külső kar!

2013. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!