Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel és mennyiből újítsam...

Mivel és mennyiből újítsam fel Simson s51n-esemet?

Figyelt kérdés
Minden olyan benne ahogy a gyárból kitolták. semmi olajcsere ,SEMMI. kéne kulcs, index, nagyobb dugattyú, lánc, meg még sok más? tud valaki egy listát írni? meg persze árat?

2013. febr. 27. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan, mint ahogy a gyárból kitolták, akkor hozzá se nyúlj. Képed van róla?
2013. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gyári akkor tényleg ne piszkáld!De ha annyira akarod akkor a mofaker-t ajánlom neked. [link]
2013. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha gyári akkor amire kell költened:

Gyertya ngk kb 1200ft

Légszűrő -kb 1000ft

2t szintetikus olaj:2-3ezertől a csillagos égig(én repsolt veszek vagy az unixban vagy a lángautóban mert oda van kedvezményem és így 2400ba kerül nekem.)

Váltó olaj:kb 2-3 ezer forint,érdemes azt tenni bele amit a gyári könyve ír.

Nézd át rajta a gumiból lévő alkatrészeket,pl a karbinál a szívócsonkot hogy nincs e kirepedezve.

Ha a kipufogó nagyon gáz állapotban van akkor kb 16-20 ezerből kijön a komplett kipufogó(hollandival,tömítéssel)

Indexek kb 4-5 ezerből kijönnek.

Láncot is kapsz 2-3 ezertől a csillagos égig.

Vehetsz hozzá Fimol 2t adalékot is 600FT a gyártónál 1500 a mol kutakon.

Ha nagyon szét vannak a lábtartón a gumik meg a kormányon is azt kb 1000-2000ből mindenre megveszed ezeket a gumikat.

Amit talán még érdemes ezeknél csinálni ha nem tirisztoros gyújtású akkor szerezni kell rá egy gyárit.

Semmi másba nem érdemes belenyúlni szerintem.

2013. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mégvalami...

Egy kis kötelező :)

[link]

simson.hu

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=WTZJt_HY7Zg

[link]

[link]

2013. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi félre érthetően írtam az elöbb,ha nem tirisztoros a gyújtásod akkor vagy venni kell rá jeladós gyújtást vagy szerezhetsz hozzá gyári bontott tirisztoros gyújtást.
2013. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!