Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendőr megbüntethet azért ha...

Rendőr megbüntethet azért ha simson-on van hátul utas lábtartó?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Forgalmi szerint 5 személyes autó esetében sem büntet meg a rendőr, ha a csomagtartóba van beépítve egy ülés. Csak akkor büntet meg, ha ül is rajta valaki. Akár még hátsó légkondicionáló berendezést is szerelhetsz a simsonodra, ha nem ül rajta utas, nem büntethet meg.
2013. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Komolyra fordítva.. Ha nem rendszámos, akkor szólhat érte, és akár be is kell mutatni, hogy ha leszedted. De, mint ahogy írták, nem büntethet...


Persze, mint minden, rendőrfüggő...tudod...van sapka, azért...ha nincs...

2013. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg egyedül mész vele addig nem. Viszont mikor mikor fiatal voltam és Simsonoztam a mi környékünkön a rendőrök megkövetelték, hogy ne legyen hátul lábtartó, ezzel akarták megelőzi, hogy valaki mégiscsak felpattanjon hátulra. Inkább leszedtem én is:)
2013. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hogy kérhetnének meg, hogy szedd le?


egy csomó robogó gyárilag lábtartós hátul


ez olyan, mint ha a gyári vonóhorgot, vagy gallytörőt akarná leszedni

2013. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy beszólhat érte, ha nem ül hátul senki. Ez olyan mint például a kezdő jogsinál, hogy 2 évig nem húzhatsz futót. Ha van a kocsin vonóhorog, attól még nem büntethet meg. Amúgy meg ha elkezd pattogni, akkor mond azt neki hogy akkor mutassa meg neked kresz könyvben vagy bármiben ahol le van írva hogy nem lehet hátul lábtartó.
2013. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!