Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen golf 4 1.9 tdi...

Volkswagen golf 4 1.9 tdi motorját hogyan tuningolnátok fel 400. 000ft-ból?

Figyelt kérdés

Van egy 2001-es golfom, a fogyasztása 4,5 liter körül van városban!

Fékek nagyobbak, futómű felújítva, minden jó! Az erején szeretnék változtatni!

Van egy szerelő ismerősöm, aki megcsinálná nagyon olcsón, tehát csak alkatrészeket kell beszereznem!

Miket vegyek bele?

Fogyasztása ne menjen 8 fölé!

Jelenleg 110 le, és olyan 170-200 ra szeretném tenni!

Turbó, lefúvók... Mit ajánlanátok?

Hol tudom ezeket megvenni és pontosan milyen kéne bele?

Mire kell figyelnem?


Köszi!


2013. febr. 27. 20:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Mire kell figyelnem? fékrendszer,futómű,kipufogórendszer,megvan?mert ha megpöckölsz egy 12 éves kocsit a motoron kívül gondoskodnod kell arról hogy az úton maradjon kormányozni is tud,és ha megtudsz állni vele az sem gond.110 le most?hogy 170-200 le ebben az életben nem lesz az tuti..nem baxtatni akarlak kérdeztél én válaszoltam
2013. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy fék, futómű megvan! Kipufogórendszer nincs, de egyértelműnek tartottam a cseréjét!

Láttam a neten hasonló piszkált golfokat 220 le-vel, 7 le-es fogyasztással!

A motor ugyan ez!

Tehát, valahogyan csak meg lehet csinálni...

2013. febr. 27. 20:35
 3/22 anonim ***** válasza:
Nagyobb turbóval esetleg lehetne játszadozni, úgy tényleg határ a csillagos ég, csak ezzel egyetemben rohamosan ugrana a fogyasztás, ráadásul a hajtókarok, csapágyak sem bíbrnák a megnövekedett terhelést. Nem ilyenre van méretezve a Golf. A mostani 5 literes fogyasztásodból lenne minimum 10 egy 1,5 baros feltöltés mellett. Én nem nyúlnék bele. Esetleg a meglévő turbón nyomását emeltetném meg egy picit, de jobban nem érdemes belemenni.
2013. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
elhiszem neked hogy láttál pöckölt golfokat de az előző megfogalmazta pontosabban mire gondoltam.
2013. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hogy a viharba ne lehetne belőle ennyit kihozni? Egyszerű a megoldás: pénz, pénz és pénz. Ja, és egy lényegeset kihagytam: PÉNZ!

Ha ezt a motort fel akarod tolni 200-ig, akkor vagy nem lesz hosszú élete, vagy sűrűn kell cserélned rajta mindent. Magyarul szopóroller lesz. Városi használatba egyébként minek kell 200LE? 110-et is soknak tartok városba...

2013. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

És ha hajtókarokat és csapágyat is és mindent csinálnék?

Legyen 10 liter a fogyasztás, de szeretném akkor is megcsináltatni!

A lényeg, hogy megbízható legyen és ha netán van kedvem odalépni, akkor hagyjon ott "mindent"!

2013. febr. 27. 20:43
 7/22 anonim ***** válasza:

Illetve ha tényleg mindenáron ki akarod nyírni a gépedet, akkor olvasgass! Ha nem gond, nem írok le egy teljes regényt, mazsolázz!

mindenamituning.uw.hu

2013. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
400 ezer nem elég ?
2013. febr. 27. 20:44
 9/22 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy megvan a gép, legyen 160 le a vége egy chippel, kipufogóval meg nagyobb turbóval...

Miket kell sűrün cserélni és mennyibe kerülne?

Napi 25 km-t megyek!

2013. febr. 27. 20:46
 10/22 anonim ***** válasza:
[link] ez egy kihegyezett cucc,na most ezt szorozd fel autóalkatrészekbe...
2013. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!