Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót ajánlanátok...

Milyen robogót ajánlanátok napi 30km-re? és 70. 000ft alatt ha lehet

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég nehéz a válasz! Ennyi pénzért ekkora távra - kényelemes - robogót nehezen kapsz.

Ajánlom a régi Yamaha jogokat és a Honda dio-t. De ezek kicsi kerekűek, nem a legkényelmesebb. Jobban jársz a nagyobb kerekű és nagyon megbízható Honda sh fiftykkel vagy Piaggio free-vel. Nekem mindegyik volt. A free erős, pörgős, terepesebb jellegű, de aránylag eszik is /kg.3l/ A fifty kényelmes a nagy kerekei miatt, alacsony fogyasztás 2-3 l között közelebb a 2-höz.

2013. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért én a helyedben egy biciklit vennék. Mégpedig egy Kellys-t.


[link]


Ezzel sima ügy napi 30 km-eket letekerni, nagyon kényelmesek és nem fáradsz el mire odaérsz.


Viszont robogóból ennyiért max valami nagyon-nagyon ócskát kapsz, régit, elromolhat benne valami,tankolni kell, fizetni a biztosítást.... Nem ajánlom, amíg ennyi pénzből kell gazdálkodnod!

2013. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 waland ***** válasza:
Nekem is free-m van, szintén tudom ajánlani, bár az előbb említett fogyasztáshoz fél-egy litert azért hozzáadhatsz, viszont amit még ajánlok, és én már bánom, hogy nem azt vettem, az a Malaguti Centro: szinte ugyanaz, mint a Free, csak Minarelli (Yamaha) motorral, 8 literes tankkal, és sokkal jobb fogyasztással.
2013. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyibol csak Simson van, vagy valami ocska lepukkant robogo.
2013. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!