Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem megy az autó csak...

Miért nem megy az autó csak fulladozik? (többi lenn )

Figyelt kérdés

olyan problémám lenne, hogy nem jó az alapjáratom szó szerint le akar fulladni az autó ,de mielőtt lefulladna felpörög

valamikor meg semmi baja ,de van ,hogy menet közben is elfogy az erő és akkor is fulladozik az mind 1 neki hogy hideg vagy üzem meleg a motor

mi lehet a baja ? én alapjárati motorra gondolok , de hátha tudnátok tanácsot adni ,hogy mi lehet a baja meg mi okoz ilyen problémákat


94-es R19


előre is köszönöm !!


2013. febr. 28. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
miez,dizil,vagy benyás-e,
2013. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
benzin 1,4e
2013. febr. 28. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak ha kinyomod a kuplungot,akkor akar leállni ugye?

Hivatalosan nem lehet szétszedni a léptetőmotort,de jónéhányat szétszedtem már,ideig-óráig működik utána,ha meg van állva állítsd be egy fix pontra úgy hogy hidegen se legyen túl alacsony. melegen se túl magas.

2013. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


találtam egy ilyen képet na amit jelöl az a rugó vagy valami

"ez a kis szerkezet mozgatja a gázkart a megfelelő fordulatszám tartásához"

az a rugó vagy mi azt hiszem ,hogy azt láttam mozogni amikor rendes alapjárat van akkor feszes a gázbowden ,de az a valami amikor visszamegy vagy mit csinál a bowden meglazul és akkor fulladozik majd megint megfeszíti és akkor jó

ha jól láttam , de az biztos ,hogy ott van valami ge*basz szerintem

2013. febr. 28. 18:03
 5/6 A kérdező kommentje:

"Csak ha kinyomod a kuplungot,akkor akar leállni ugye?"

nem nem csinálok én semmit és úgy csinálja ezeket a dolgokat

2013. febr. 28. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,ez az alapjárati léptetőmotor,azért mondtam hogy nem lehet szétszedni,mert nem csavaros és könnyen törnek a fülek.Úgy értettem hogy menet közben ez nem tud bekavarni,csak ha nincs sebességben akkor áll le a motor.Szedd szét,kend be szilikonzsírral,járasd meg.
2013. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!