Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gondok vannak ha...

Milyen gondok vannak ha kimegy a légtömegmérö?

Figyelt kérdés
És honnan tudhatom hogy az a gond milyen elöjelei vannak?Mennyibe kerül ha komputeres diagnosztikára teszem?
2013. febr. 28. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Teljesítmény csökkenés,alapjárati gondok.

De ha kiveszed és belenézel,látnod kell ha elszállt belőle az ellenállás,meg általában van benne még két "forrasztott láb" azt is nézd meg sértetlen-e.

2013. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megváltozik a mért légnyelés...nem feltétlen látható a probléma szemrevételezéssel .Nekem még nem sikerűlt :)

Legjobb diagra dobni ..kb 3-4 ezer ft egy motordiagnosztika .Nem írja be feltétlen ,de ki lehet mérni !

2013. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Body-Builder ***** válasza:
Én erről tudok neekd írni az enyém most szart be! mindene jó ellenálás lábak minden és mégis meg halt! jelentős telyesitmény csökkenés nehézkes indítás vagy besem tudod indítani!és egy bizonyos fordulatnál többet nem pörög és nehezen veszi fel a fordulatot!
2013. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma én is elvittem coputerre és kiadta hogy befosott a lamndaszondám.Nekem is alig ment az autó és 2szeresére növekedett a fogyasztása,amugy hidegen elég jó volt az autónem fogyasztott sokat és nem hebegett,szóval addig volt jó mig hideg volt,de miután bemelegedett olyan volt mint egy lajhár
2013. márc. 1. 19:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja igen és egyik szerelö azt mondta hogy légtömeg mérö
2013. márc. 1. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehúzott légtömegmérővel is jár ill indul. Ilyenkor beáll egy közép értékre ...

Örülök hogy megvan a problémád :)

Egyébként már olyan szerelő akinek legalább egy "középkategóriás" diagműszere nincs ne praktizáljon ill éhenhalásra van ítélve .

2013. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sok szerelö csak a füle után állapit meg gondokat,ja meg egy csavarhuzóval
2013. márc. 1. 23:40
 8/8 Body-Builder ***** válasza:
akihez vitrtem az autót az profi! besem indítotam már meg mondta h mi baja! de azért tutta mert a 4es golfoknak az átka :D
2013. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!