Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MI lehet a baj? Néha rángatva...

Zolika217336 kérdése:

MI lehet a baj? Néha rángatva indul be a motor vagy 10 km után leáll ha megállok és csak gázzal indul be. Utána az aksi pedig 12.26 volt.

Figyelt kérdés

Tavaly volt cserélve bezin szivattyú , injektor , meg aksi.

( Azt hozzáteszem h a hifi fejegység benne nincs leföldelve vezetékileg , pár napja tettem bele... lehet hogy az miatt lenne az egész ??)

Vagy pedig aksira gondolok hogy kuka lesz belőle..

Valakinek valami véleménye erről ?



#akkumulátor #HiFi #12.26 #fejeygség #mi.a.abaj
2013. márc. 1. 08:51
 1/6 A kérdező kommentje:
*** kocsiról van szó nem motorról amint írtam !
2013. márc. 1. 08:55
 2/6 anonim ***** válasza:

a leírásodból itélve ,te egyáltalán nem értesz az autóhoz,

a helyedben elvinném egy jó szerelőhöz,mert itt csak égeted magad ,az ilyen 12.26-okkal,meg fejegységekkel,

2013. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mivel égetem magam ugyan ????

Azzal ha megyek vele 20-25 km utána az aksiban nincs feszültség csak annyi mint ha be se lett volna indítva több órája.

Lehet hogy te nálad többet konyítok hozzá azért , csak tisztában kéne lenni pár értékkel töltött ill. töltetlen vagy pl alapjárati , vagy ha nyugalmi állapotban van a kocsi...

2013. márc. 1. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:

12.26-tal csoda, hogy beindul, mert az az akku

Mindenkeppen szerelohoz kellene vinned, olyanhoz aki ert a villanyhoz is.

2013. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Addig jó h szerelőhöz viszem.., tudtam eddig is csak kíváncsi lettem volna pár lehetséges okra , ezeken kívül
2013. márc. 1. 12:10
 6/6 dirtboy ***** válasza:

a gondolat meneted már azért rossz akisnál nézve mert ha egyszer beindítottad a motort akkor már a generátorból van áramod nem az aksiból.

tehát egy 0ra merített aksival is megy az autó ha előtte sikerült beindítani.

aksi gondot már észre vetted volna önindítózásnál hogy vagy nem vagy csak gyengén bírja tekerni az önindítót.

egyébként egy multi méterrel rá lehet mérni az akura.

2013. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!