Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell venni új akkumulátort...

Kell venni új akkumulátort vagy fel lehet még tölteni a régit?

Figyelt kérdés
Egy kevéske kis erő még van benne, de arra nem elég, hogy beindítsa az autót. Pedig tegnap még semmi baja nem volt. Fel lehet tölteni, vagy kell venni egy másikat?

2013. márc. 1. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra merült le? Nem maradt égve valami? Én autóm kétszer eljátszotta, egyszer az olvasólámpa másodszor a csomagtartó világítása maradt bekapcsolva. Fel lehetett tölteni, azóta is jó.
2013. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
próbáljad tölteni,vagy veszi a töltést az akksi vagy nem.
2013. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy égve hagytam volna valamit. Az lehet a gond, hogy nagyon keveset használjuk (hetente 2-3 alkalommal összesen 10 percig max). Tegnap még gond nélkül beindult. Feltettem töltőre, holnap ránézek.
2013. márc. 1. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Rá kell tenni a töltőt 24h-ra ! És majd kiderül hogy indítja -e .De lehet ,hogy csak 1-2-3 napig v 1 hétig, fogja indítani. Akkor eldobós.
2013. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha lehet, nézd meg benne a folyadék szintjét.

Kell lenni benne szintjelzőnek. ha szükséges pótold a folyadékot és utána rakd fel tölteni,neten találsz olyan oldalt ahol leírják hogy hány amperrel meddig érdemes tölteni.

2013. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az akku álló helyzetében is lemerül. Ilyen használattal meg pláne! Hány éves az akksi?

Felteszed tölteni egy éjszakára, ha reggel nem indítja akkor viszont kuka.

2013. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
nekem van egy 5 éves aksi, egyik nap tökéletesen indítja, másik nap meg kicsit hosszabban indította, úgy is jártam vele hogy nem indult be, töltőt kellett vinnem az autóhoz, és felraktam egy éjszakára tölteni, 2 hétig használtam, és akkor egyik reggel indítom, teker, de nem indul be, felraktam tölteni, feltöltődött, utána egy hétig indította, és azóta is töltögetem minden héten, sőt most már, minden messzebbi út előtt töltöm egy napot az aksit, most már csak kettő napig indítja, de már van egy új aksi, csak azért húztam vele eddig az időt, mert ez még az eredeti GM aksi, és ha meg kivettem volna, akkor az állástól teljesen tönkrement volna már
2013. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!