Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Légtömegmérő problémák?

Body-Builder kérdése:

Légtömegmérő problémák?

Figyelt kérdés

Bocsi a kérdő jel ért csak nem engedte az nélkül elküldeni!

Nos van egy 4 es golf 1.9 tdi -m ami 90 lovas!meg halt a légtömegmérő! ha belerakom 2200 nál többet nem pörög mintha letiltana ha kiveszem akkor oké csak nem pörög! kérdésem az lenne h lehet bele másikat tenni ami nem 90 lovas? mondjuk 110 vagy 150?


2013. márc. 1. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd a cikszámot,ha egyezik miért ne?

Alkatrészprogramban például.

2013. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van ,csak belevalót tudsz alkalmazni ,és a Bárdis fost kerűld el ...kinnyai :)
2013. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vannak praktikák,a légtömegmérő jelét el lehet csalni.

Nekem ugyanilyen van a kocsimban,csak a 3mas széria,most fogok éppíttetni rá adagolót bovdenos változatban.Igy ki lessz hajítva belőle minden elektronika a légtömegmérővel együtt.Probléma megoldva :)

2013. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja egy uj jóminőségű légtömegmérő 80ezer,a bovdenes adagoló 100ból meg van és örök élet..
2013. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdekes visszaminősítést olvastam most ...

Azért ez elgondolkodtat ...melyik kategóriát meríti ki ?

A kokler szerelőt vagy a trehány gazdát .. :)

De ez csak vicc volt ugye?

2013. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nos a légtömegmérőt ki lehet iktatni vag.com kábelell de nem célszerű mivel azt azért rakták bele mert kell! egyébként most vedtem és 27 ezer volt a gyári Bosch! és ha jól tudom a légtömegmérő az a hengerekben lévő levegő menyiséget méri vagy vmi ijesmi ilyen téren nem vagyok otthon de ha jol tudom a 3as golfba nem audi motorvan az enyémbe meg az meg az enyémet már garett turbóval szerelték stb stb ez sokkal másabb!
2013. márc. 3. 19:25
 7/10 anonim ***** válasza:

A légtömegmérő azt a levegömennyiséget méri,ami beáramlik a motorba,és az elektronika ennek alapján számolja ki a szükséges üzemanyagmennyiséget.Természetesen ezzel a rendszerrel egy kissé vissza van butitva a teljesitményed.Ha ez a sok kütyü ki van iktatva,akkor olyan lesz mint egy 2es golf,azon sem volt légtömegmérő se elektromos adagolo,mégis ki ment a világból.

Nem hiszem ,hogy nagy különbség lenne a 3as és a 4es golfba épitett 90lovas dizelmotorok közt ,kb ugyanaz :)

2013. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Audi wolksvagen amugy ugyanaz,meg a skoda is.
2013. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
meg a seat is! hát ez az h ha ez a szar nem megy akkor csak igazán buta a teljesítmény most h jó tudja a 205km/h-t mikor nem volt jó a padló volt a 120-130km/h :D
2013. márc. 5. 22:27
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és az enyém sem elektromos adagolós mert nem pd hanem td!
2013. márc. 5. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!